Бабич: думаємо про позитивний результат

29-07-2019, 13:06

Головний тренер ФК «Маріуполь» Олександр Бабич розповів про підготовку азовців до майбутньої гри з «Колосом».

– З яким настроєм підходить команда до старту українських і європейських змагань?

– У нас починається цікавий період. Це підготовка до конкретних ігор чемпіонату, розбір суперника до найдрібніших деталей, індивідуальні бесіди. Уже повинна бути у нас максимальна концентрація. Збори були важкі, але зараз ми будемо поступово знижувати навантаження. Готуємося з хорошим настроєм. Є певні кадрові проблеми, але сподіваюся, що до старту сезону їх вдасться усунути.

– Зубков і Ігнатенко вже пішли, а до сих під питанням Пихаленок, Сікан, Борячук. Є ясність з приводу цих гравців?

– Я думаю, що Пихаленок і Сікан, скоріше за все, будуть працювати з «Шахтарем». Відносно Борячука поки питання відкрите. В цілому ті проблемні позиції, які у нас були, це нападник і центральний півзахисник, вони залишаються актуальними. Сподіваємося, їх вдасться закрити найближчим часом.

– Перша гра проти «Колоса» з Ковалівки. Недавній спаринг цієї команди з «Динамо» показав, що новачок досить агресивний. Які очікування від майбутнього матчу?

– Можна відзначити, що в команді є як молоді хлопці, так і досвідчені футболісти, які знають, що таке прем’єр-ліга. Я б відзначив організацію гри в цій команді. Видно, що намагаються грати компактно, агресивно, пресингувати і в той же час не розкриватися. Але, я думаю, справжню силу «Колоса» ми зможемо побачити тільки в чемпіонаті, а не в контрольних іграх. У плані психології офіційні матчі, де результат має турнірне значення, позначаються на грі команд. Тому чемпіонат все покаже.

– Четверта команда України їде на виїзд за перемогою?

– Однозначно хочемо порадувати наших уболівальників і наші думки тільки про перемогу. Але ні в якому разі не хочемо закидати когось шапками. Ми тверезо оцінюємо ситуацію і ставимося до суперника з повагою. Сподіваємося, що буде цікава гра, будуть забиті голи.

– Як адаптуються в колективі три чемпіони світу – Кащук, Корнієнко і Чех?

– Хлопці адекватно сприймають те, що вони стали чемпіонами в своєму віці U-20. Цей момент повинен дати їм правильний поштовх в плані мотивації. Це всього лише U-20, а дорослий футбол він набагато швидше агресивніше і могутніше. Поки немає ніяких проблем. У хлопців горять очі. Видно, що є над чим працювати, але це нормальна ситуація. Найголовніше, щоб ми не повторювали одні й ті ж помилки.

– Тобто місце в основному складі їм ніхто не гарантував?

– Ні. Місце в стартовому складі ми не можемо гарантувати нікому. Здорова конкуренція у нас присутній. Але якщо хлопці будуть працювати, так як на зборах, то не виключено що хтось із них вийде в стартовому складі. Все залежить від них.

– З «Колосом» будете грати «першим номером»?

– Подивимося … Головне домогтися позитивного результату. А як грати – будемо ще думати.

Прес-центр ФК «Маріуполь»