Бабич: нас очікує чоловіча розмова

31-07-2019, 10:35

Головний тренер ФК “Маріуполь” Олександр Бабич прокоментував поєдинок своєї команди проти “Колоса”. Нагадаємо, що команда з Ковалівки перемогла з рахунком 2:1.

“Почали матч непогано. Володіли м’ячем і створювали моменти після флангових передач. Забили гол, скориставшись помилкою суперника. Але і без цього моментів у нас було кілька хороших ситуацій.

Грали “першим номером”, але десь ми не допрацьовували – у нас були в обороні вільні “зони” і суперник при переході з оборони в атаку нас ловив. Я дуже незадоволений діями команди, гравцями, які повинні були повести за собою і надати надійності. Я не хочу переходити на особистості, але деяких футболістів я сьогодні не впізнав. Нам належить серйозна чоловіча розмова – хочу подивитися в очі і почути що це було, почути думки на ті чи інші моменти в грі.

Перш за все, нас не влаштовував рахунок. І ми десь поспішали. Хоча, випускаючи свіжих гравців, ми давали їм установку грати більше вперед. Ми випустили Даву на позицію другого нападника – ми насичували штрафну, то що у нас виходило в другому таймі. Але флангові атаки у нас не вийшли. У цей відрізок ми зробили тільки дві передачі з флангів у штрафну. Допускали брак при простих ситуаціях. Треба визнати, що у нас сьогодні гра не пішла. Є об’єктивні причини. Тим молодим футболістам, які влилися в команду, потрібен ще час. Шукаємо ще посилення. Нам потрібен гравець в середину поля, який вів би гру. Як це робив Пихальонок. Ну і, звичайно, нам необхідний перший нападник. Попереду у нас один Руслан Фомін створює гостроту біля воріт суперника. Попереду у нас, якщо не помиляюся, 6 ігор за 17 днів і Руслану проблематично буде витягти всі ці матчі.

Тотовицкий і Борячук знаходяться в “Шахтарі”. Не можу нічого коментувати. Хлопці приїхали нас підтримати”, – заявив тренер на прес-конференції.

Офіційний сайт ФК “Маріуполь”