Блавацький: думаю, що гра буде дуже непростою

29-07-2019, 15:33

Підготовку до старту сезону 2019/2020 років професійний футбольний клуб «Львів» завершив ранковим тренуванням у Винниках та передсезонною фотосесією на «Арені Львів».

Попереду у «синьо-золотих левів» – прем’єрна гра чемпіонату України з чернігівською «Десною». Недільного вечора львів’яни автобусом вирушають до Чернігова, у понеділок проведуть передігрове тренування, а вже 30 липня о 19:00 на стадіоні ім. Ю. Гагаріна команда Богдана Блавацького проведе свій перший офіційний матч у новому сезоні.

Наставник «Львова» розраховує у виїзному поєдинку з «сіверянами» на 18 футболістів і вважає, що на прихильників футболу чекає протистояння двох рівних колективів: «Зрозуміло, що склади «Львова» і «Десни» змінилися з моменту останньої зустрічі команд навесні, але ми чудово розуміємо, якому супернику будемо протистояти. Вважаю, що наші команди є приблизно рівними. У певних ігрових компонентах у нас є перевага, а в чомусь солідніше виглядає «Десна». Думаю, що гра буде дуже непростою. Але я задоволений тим фактом, що хлопці продовжують прогресувати, а у колективі панує хороша атмосфера після перемог в останніх контрольних матчах».

Нагадуємо, на матчі 1-го туру чемпіонату УПЛ «Десна» – «Львів» працюватиме бригада арбітрів на чолі з Денисом Шурманом з Київської області.

Також 29 липня о 12:00 на «Чернігів-Арені» у Чернігові зустрінуться дублюючі склади «Десни» та «Львова».

Інформаційна служба ПФК «Львів»