Блавацький: ми здобули золоті очки

31-07-2019, 09:44

“Львів” обіграв “Десну” в стартовому турі УПЛ. Після поєдинку з журналістами поспілкувався головний тренер переможців Богдан Блавацький.

“Першу половину гри ми трішечки “проспали”: грали монотонно, пропустили після стандарту необов’язковий гол. У перерві поспілкувалися з гравцями, сказали: “Якщо ми будемо грати монотонно – у кращому випадку заб’ємо один м’яч, а то й взагалі не заб’ємо. Потрібно прискоритися”. Десь з 55 хвилини прискорилися, забили хороший м’яч. Інтуїція тренерського складу спрацювала у тому, що ми не поспішили у перерві зробити заміни, й, хоча Пернамбуко не добре грав у першому таймі, саме він забив гол. Й вчасно зробили заміни на підсилення гри: що Богунов, який вийшов, міг забити, що Алваро, який забив гол. Тому ці моменти ми тонко відчували та вгадали з усіма змінами, особливо у другому таймі.

Перед початком чемпіонату я навів приклад “Олександрії”: вона зібрала максимум очок у двох колах, бо коли ти потрапляєш у шістку дуже важко брати очки. Я б не сказав, що у цій грі ми домінували: десь домінувала “Десна”, фрагментами ми перехопили. Була ситуація у другому таймі, коли у Бандуру били у притул. Але як раз у таких іграх – це “золоті” очки. Не коли ти граєш з “Динамо” чи “Шахтарем”, а “золоті” як раз такі очки з “Десною”, “Олімпіком”, й ще можу назвати 8 команд”, – заявив на прес-конференції Блавацький.

Офіційний сайт ФК “Десна”