Блавацький: Ренан може стати відкриттям сезону

26-07-2019, 22:30

Про підготовку ПФК «Львів» до старту офіційних матчів в елітному дивізіоні українського футболу розповів головний тренер Богдан Блавацький.

«Ми готуємося до нового сезону з 18 червня. До цієї миті встигли провести 35 тренувань та 5 товариських матчів, в яких двічі перемогли, двічі зіграли внічию, а також одного разу зазнали поразки.

На сьогоднішній день у нас – 7 новачків, які мають підсилити ігровий потенціал команди. Руслан Зубков може закрити позицію як у центрі захисту, так і півзахисту, Антон Братков – центральний захисник, Микола Квасний – лівий бек, Ярослав Богунов – універсальний гравець атаки. Також були підписані угоди з перспективними бразильцями Лео Монтезелло та Баяно, які можуть вирости в дуже хороших футболістів. Наостанок, до нас приєднався форвард Ренан, який має шанси стати відкриттям цього сезону.

У міжсезоння відбулися зміни у тренерському штабі: Юрій Панфілов відповідає за тактичну підготовку команди, тренер Самір Алакбаров – за функціональну підготовку колективу, а Тарас Гребенюк – за підготовку воротарів.

Перший матч у чемпіонаті «Львів» грає проти чернігівської «Десни». Ця зустріч дасть відповідь на питання, наскільки успішно наша команда підготувалася до старту сезону і над чим нам ще потрібно буде у подальшому працювати».

Офіційний сайт ПФК “Львів”