“Буковина” програла аматорській команді

13-07-2019, 08:10

У черговому контрольному матчі чернівецька «Буковина» грала з лідером чемпіонату області – ФК «Волока». Матч відбувся у Волоці Глибоцького району.

Першими відзначилися гравці «Буковини». Гол на рахунку потенційного новачка чернівецької команди. На жаль, припустився помилки голкіпер «Буковини» Марк Медведєв. Як наслідок, господарі поля зрівняли результат. Згодом гравці ФК «Волока» забили ще двічі. Потенційний новачок «Буковини» скоротив перевагу суперника у рахункові до мінімуму, однак господарі поля забили вчетверте. Підсумок гри – 4:2 на користь «Волоки».

На жаль, не змогли зіграти у матчі травмовані Едуард Матвєєнко та Андрій Шишигін.

Чернівецька «Буковина» протидіяла команді, за яку виступали виконавці з досвідом гри на професійному рівні. А ось у складі «Буковини» грало багато молодих виконавців. Зокрема, у лінії захисту діяли 17-18 – річні гравці, які пробують свої сили у нашій команді.

Наступний контрольний матч чернівецька «Буковина» зіграє 17 липня. Суперник – команда першої ліги «Прикарпаття» (Івано-Франківськ). Гра відбудеться у місті Яремче Івано-Франківської області.

Офіційний сайт ФК “Буковина”