Динамо та Оболонь-Бровар зіграли внічию

21-07-2019, 14:31

«Динамо» та «Оболонь-Бровар» провели контрольний поєдинок, який завершився з нічийним результатом – 1:1.

Рахунок був відкритий на початку зустрічі, коли Георгій Цітаішвілі з-за меж штрафного низом пробив точно в кут. Але довести до переможного закінчення матч «динамівцям» не вдалося: на 82-й хвилині Денис Островський замкнув навіс з флангу.

О 16:00 команда Олександра Хацкевича проведе контрольний поєдинок проти «Колоса» з Ковалівки.

«Динамо» – «Оболонь-Бровар» – 1:1 (1:0) (Георгій Цітаішвілі, 11 – Денис Островський, 82)

«Динамо»: Кучерук, Кравченко, Попов, Шабанов, Сідклей, Гармаш, Піваріч, Кадірі, Шапаренко, Цітаішвілі, Русин

На заміну виходили: Белошевський, Шулянський, Хондак, Скорко, Сухоручко, Сирота, Петрусенко, Нещерет.

«Оболонь-Бровар» (перший тайм): Литвиненко (Тюрін, 21), Безуглий, Терехов, Майданевич, Бровченко, Покателюк, Савченко, Слободян, Гуськов, Мединський