Капітан “Калуша”: не все поки вдається

15-07-2019, 12:01

Капітан футбольного клубу “Калуш” Ярослав Олевич про повернення на поле після затяжної травми та перипетії другого збору.

– Які емоції переживав, коли вперше вийшов на поле після такої довгої перерви? 
– Завжди приємно повернутися на поле. Можу сказати, що приблизно півтори-два місяці був відірваний від футболу, весь час проводив у колі рідних. Зараз знову увімкнувся в роботу та з нетерпінням повернувся в колектив. Оскільки пропустив багато часу, довелось знайомитись з хлопцями на полі. Хтось для мене новий, для когось, навпаки, я (посміхається – ред.). Зараз намагаємось налагодити взаємодію та увійти у звичний тренувальний ритм. Окремо хочеться подякувати моїм рідним та друзям, які попри все вірили в мене, підтримували, надихали і завжди були поруч.

– Скільки часу загалом ти пробув поза футболом? 
– У лютому стався той прикрий інцидент, а вже 20-го числа, напередодні дня народження, мене прооперували. Згодом ще півтори місяців пробув у гіпсі. Далі тривале відновлення і три тижні тому розпочав тренувальні заняття.

– Які завдання стояли на сьогоднішній матч з “Волинню” U-19? 
– Насамперед сьогодні було важливо проявити морально-вольові якості. У середу хлопці провели важкий поєдинок з “Карпатами”. Рівень Прем’єр-ліги давався взнаки, довелось багато працювати без м’яча, оборонятись. Сьогодні ж потрібно було контролювати м’яч, розігрувати до “вірного”. Загалом менше біганини, більше комбінаційного та інтелектуального футболу.

– На твою думку, все задумане сьогодні вдалось? 
– Звісно, що не все поки вдається на 100%. Не так давно розпочався другий збір, тож ми налагоджуємо ігрові зв’язки, награємо комбінації.

– Яким ігровим аспектам приділяєте увагу на другому зборі? 
– Якщо на першому зборі ми закладали фізичну підготовку на майбутній сезон, витривалість, то зараз концентруємось на ігровій взаємодії між гравцями та роботі з м’ячем. Відпрацьовуємо до автоматизму тактичні схеми, комбінації, готуємо “домашні заготовки”.

Інформацйна служба ФК “Калуш”