“Колос” завдав поразки “Динамо” у спарингу

21-07-2019, 19:05

«Динамо» та ковалівський «Колос» провели контрольний поєдинок, який завершився перемогою ковалівців з рахунком 3:1.

У першому таймі кияни володіли значною територіальною перевагою, але небезпечних моментів біля воріт «Колоса» було небагато. Могли відкрити рахунок Шепелєв, з ударом якого впорався голкіпер Волинець, і Бесєдін, котрий перед перервою з лінії штрафного потрапив у штангу. Ковалівці ж в першій половині гри майже не турбували голкіпера «Динамо» Дениса Бойка.

У другому таймі малюнок гри не змінився. Однак, несподівано кияни виявилися в ролі команди, що відіграється. Арбітр угледів порушення правил у штрафному «Динамо» з боку Де Пени і призначив пенальті, який реалізував Гавриш. Для результативної відповіді «біло-синім» знадобилося всього три хвилини. Караваєв зробив простріл з правого кута штрафного, і Бесєдін переправив м’яч у ворота.

Незабаром ковалівці цілком могли знову повести в рахунку, але Морозко не реалізував забійний момент, з близької відстані не потрапивши в ворота. І все ж, саме підопічні Руслана Костишина стали переможцями контрольного поєдинку. Спочатку простріл Ільїна з правого флангу замкнув Нехтій, який переправив м’яч у ворота, а в компенсований час Чорноморець класним ударом зі штрафного встановив остаточний рахунок.

Через тиждень, 28-го липня, «Динамо» в матчі за Суперкубок України битиметься з донецьким «Шахтарем». «Колос» 30-го липня буде приймати «Маріуполь» в рамках 1-го туру Української Прем’єр-ліги.

«Динамо» – «Колос» – 1:3

Бесєдін (58) – Гавриш (55, з пенальті), Нехтій (75), Чорноморець (92)

«Динамо»: Бойко (Бущан, 46), Миколенко, Бурда, Кадар, Кендзьора, Караваєв (Цітаішвілі, 76), Де Пена, Сидорчук (Вербич, 73), Шепелєв, Буяльський, Бесєдін

«Колос» (перший тайм): Волинець, Зозуля, Гавриш, Максименко, Чорноморець, Задоя, Мілько, Демченко, Ільїн, Смирний, Лисенко

Запас: Сітало, Яшков, Сахневич, Мигунов, Рябов, Кізілатеш, Костишин, Антюх, Морозко, Нехтій, Бондаренко, Кожушко, Оріховський