Кравченко: Шевченко не піддався тиску з боку

15-07-2019, 10:17

Колишній півзахисник збірної України Сергій Кравченко вважає, що синьо-жовті можуть грати в сучасний футбол.

Після половина дистанції відбіркового турніру Євро-2020 національна збірна України з 10-ма очками впевнено лідирує в своїй групі . Чи зможе команда Андрія Шевченка утримати лідерство і після закінчення кваліфікаційного раунду, команда1 поцікавилася у колишнього футболіста збірної України.

«Шанси на те, щоб посісти перше місце у відборі у збірної України, на мій погляд, хороші. Утім, як не крути, але головним фаворитом як і раніше залишається чинний чемпіон Європи збірна Португалії, яка має більше досвіду і вона буде помастеровітее.

Проте всі ми сподіваємося, що синьо-жовтим вдасться витримати цю конкуренцію, оскільки гра команди Андрія Шевченка вселяє оптимізм. Не варто забувати, що і друге місце дає перепустку до фінальної частини Євро-2020.

Приємно, що збірна України почала намагатися грати в атакуючий футбол, але ж багато в це не вірили. Завдяки своєму авторитету Шевченко не піддався тиску з боку і гнув свою лінію. Наставнику і його тренерському штабу вдалося поміняти психологію підопічним. Я вірив і радий, що збірна України може грати в сучасний футбол. Підбір футболістів в нашій команді цьому сприяє».

zbirna.com