«Львів» хоче потрапити в єврокубки

26-07-2019, 23:00

У п’ятницю, 26 липня, у прес-залі «Арени Львів» відбулася передсезонна зустріч професійного футбольного клубу «Львів» із представниками ЗМІ.

Першим слово до журналістів взяв генеральний директор ПФК «Львів» Андрій Паньків, який розповів, де львівський клуб гратиме свої матчі протягом сезону 2019/2020 років: «Розпочинаємо новий сезон. Перші дві гри наш клуб проведе на «Арені Львів». Це топові матчі, приймаємо київське «Динамо» і «Шахтар». У подальшому будемо намагатися вирішити питання зі стадіоном щодо проведення наступних матчів чемпіонату. У разі чого у нас є запасний стадіон – «Україна». Можливий варіант, що половину матчів ми проведемо на «Арені Львів», а ще половину – на «Україні».

Також Андрій Паньків оголосив про початок співпраці «синьо-золотих левів» із новими партнерами – компанією Favorit Sport та технічним партнером FootballBible, завдяки якому львівський клуб гратиме матчі чемпіонату та Кубку України у сезоні 2019/2020 в екіпіруванні спортивного бренду Nike.

Задача ПФК «Львів» на прийдешній сезон – місце у першій шістці за підсумками першого етапу чемпіонату та боротьба за путівку в єврокубки. «Задачу потрапити у першу шістку ніхто не відміняв. Ми обіцяли привезти єврокубки до Львова. Шосте місце більше нас не влаштовує. Ми змагатимемося за потрапляння в єврокубки. Якщо вистачить нам сил і можливостей, якщо спрацюють хлопці та тренерський штаб – буде дуже добре», – зазначив Андрій Паньків.

Також керівник львівського клубу відповів на питання мас-медіа, чи лишиться  у клубі найкращий бомбардир команди минулого сезону бразильський нападник Бруно: «Якщо буде домовленість стосовно його трансферу, то ми про це повідомимо. Поки він з Ренаном залишаються нашими бойовими одиницями в атаці».

Офіційний сайт ПФК “Львів”