Сандул: хочу приносити команді користь

17-07-2019, 10:06
Максим Сандул прокоментував підписання нового контракту з БК “Київ-Баскет” клубній прес-службі.

– Сам факт, що один і той самий клуб запропонував і у наступному сезоні грати у його складі, вже приємний. Відтак, приносив команді користь. До того ж Київ для мене – другий дім. Я вже багато сезонів відіграв тут (2007-20015 у БК Київ, 2017/2018 у Будівельнику, 2018/2019 – у Київ-Баскеті – ред.)
– Не треба буде пакувати валізи, їхати в інше місто.
– Ну, без цього не обійтися (посміхається, сам Максим з Вінниці – ред.). Але у Києві я вже усе знаю.
– Як сприйняв прихід Айнарса Багатскіса до Київ-Баскета?
– Сприйняв позитивно, а все інше покажуть час і моя праця, це відомий тренер. Не боюся, що треба буде знову завойовувати довіру тренера. Це треба робити кожен рік.
– До нових вимог готовий?
– З цим тренером я ще не працював, ще не знаю, до чого він більш схильний – нападу чи захисту. Що говоритиме, те й будемо виконувати. Мої завдання не такі складні – кажуть, виконуй (посміхається – ред.).
– Київ-Баскет у цьому сезоні стартує у Лізі чемпіонів. Це є викликом для тебе?
– Колись у складі БК Київ грав у Лізі чемпіонів, але, як кажуть, це було давно і неправда (насправді, будучи гравцем БК Київ Максим зіграв шість матчів на груповій стадії Єврочеленджа у сезоні 2013/2014рр – ред.). Звісно, це добре, що ми представлятимемо Київ і Україну на єврокубковій арені. Хотілося б пройти якомога далі у Лізі чемпіонів, щоб зіграти з сильними суперниками, щоб наш глядач побачив баскетбол високого рівня. Це і популяризація баскетболу. У цьому вбачаю тільки плюси.
– Але ж команда у новому сезоні матиме інше обличчя, ще й тренер змінився (минулого сезону Київ-Баскет очолював Євген Мурзін – ред.), зможете підготуватися у стислі строки?
– Усі хлопці професіонали, великої проблеми в цьому не бачу. Місяць підготовки матимемо (перший матч першого кола кваліфікації Ліги чемпіонів Київ-Баскет зіграє 17 вересня). Та й інші команди міняють склади. Усі перебувають в рівних умовах.
– Що знаєш про вашого першого суперника австрійський Капфенберг?
– Чув про них тільки те, що вони третій рік поспіль стали чемпіонами Австрії. Тобто це чи не найсильніша команда Австрії. А який рівень австрійського баскетболу ще не знаю. У будь-якому разі легко нам не буде, зараз усі навчилися грати у баскетбол. До того ж і легіонери там гратимуть, якщо бюджет дозволить. Якщо казати щодо іспанців (Бургос – ред.), припустимо, ми пройдемо далі, там більш зрозумілий рівень баскетболу. А Австрія для мене темна конячка. Тим не менш, час вивчити суперника матимемо.
Офіційний сайт ФБУ