Скрипник: ми налаштовані зіграти по максимуму

25-07-2019, 11:13

Головний тренер «Зорі» Віктор Скрипник про майбутню гру з чорногорською «Будучност».

– Очікуємо в завтрашньому протистоянні зустрічі з якісним суперником. Вони в сезоні провели дві офіційні ігри. А у нас були лише товариські матчі. Завжди є хвилювання. Не знаєш ще, як команда, як то кажуть, «стоїть на ногах». Офіційних ігор, повторюся, у нас не було. Передстартове хвилювання відчуваю не тільки на себе, а й на команді. Але без нього було б ще гірше. Завтрашня гра нас радує, і ми хочемо добре зіграти.

– Чи дивилися ви гри «Будучност» з «Нарвою»? Щось помітили?
– Так, дивився дві гри. Повторюся, нам належить якісна команда, яка хоче грати в футбол. Має хороші пересування без м’яча, намагається контролювати гру. А якщо буду перераховувати хороших гравців, можу забути когось. Нас чекає хороший поєдинок завтра. Ми поважаємо нашого суперника, але не боїмося його. Найсильніший обов’язково пройде далі.

– Деякі футболісти не прибули на гру. Їх навіть немає в заявці.
– Так, є такі гравці. Вони належать нашій команді. Але в футбол грають 11 чоловік. Всіх відразу на поле ми поставити не можемо. На даний момент вони програють конкуренцію своїм партнерам з різних причин. У кого-то травми, хтось втратив форму. От і все.

– Якою буде прийнятний результат для вас завтра? 0:0 – підходящий варіант?
– Якщо нічия, то результативна. Але ми налаштовані зіграти по максимуму і домогтися максимально позитивного результату.

Прес-служба ФК «Зоря»