Спортивний директор “Руху”: ми хоче грати в УПЛ

25-07-2019, 13:24

Спортивний директор «Руху» Володимир Лапіцький – про трансферну кампанію клубу в літнє міжсезоння, амбіції новачків та завдання на сезон.

– Перш за все хочу привітати хлопців в «рухівській» сім’ї, – розпочав Володимир Лапіцький. – Ми з нетерпінням чекали на їхнє представлення. Вони пройшли з командою тренувальні збори, і я радий, що ми нарешті показали громадськості наших новобранців. Задоволені, що саме ці футболісти потрапили в «Рух». Зізнаюся, це трансферне вікно – одне й найважчих в історії клубу. Рішення по новоспечених гравцях приймав не лише я, а ще Ігор Дедишин, Ростислав Пузанський. Президент клубу Григорій Петрович Козловський також доклав багато зусиль. Звичайно, що Леонід Станіславович Кучук мав вагоме слово. Ми з ним радилися щодо кожного футболіста, щодо кожного кандидата в наш клуб. Перемовини з кожним із них були дуже важкі. З Ярославом Мартинюком ми вже три роки ніяк не могли дійти згоди. В нього були певні обставини, в нас також не виходило його підписати: ми грали на обласному рівні, згодом – у Другій лізі України. Можливо завдання були не такі серйозні, які стоять зараз. Але, дякувати Богу, що все сталося так, як ми планували. Перш за все хочу побажати хлопцям спортивного здоров’я на футбольному полі та характеру.

Перейти в нашу клуб – це бажання кожного футболіста. Якщо в когось немає бажання грати в «Русі», то ніхто сюди нікого притягувати силою, грошима, якимось обіцянками не буде. Найперше, нам потрібно знати, чи цей футболіст підходить клубу, тренеру і звичайно бажання самого гравця відіграє важливу роль. Якщо всі ці фактори співпадали – тоді ми розпочинали перемовини.

-Ще взимку в нас був варіант підписати з ним контракт. Леонід Кучук знає його вже не перший рік. Ми переглядали матчі з Португалії за участю ганського легіонера. Наш селекціонер їздив до нього на ігри. По ньому видно, що він досить кремезний, а ще в нього робоча ліва нога. В португальській лізі, в якій Ернест виступав, його команда займала призові місця, але в матчах серії плей-оф їм не вдалося підвищитися в класі. Вважаю, що такий футболіст нам потрібен, як команді так, і нашому головному тренеру, який дуже добре знає його якості. Сподіваюсь, що ви якнайшвидше зможете побачити його в дії.

Леонід Кучук – досвідчений коуч, який у своєму житті знає, що робить. В його тренерських якостях і в ньому, як в мотиваторі, ми не сумніваємося. Всі футболісти, які зараз є в нашому клубі – найкращі. Ми їх обрали – вони нас. Наші новобранці хочуть в нас грати, вони дали свою згоду. Ми їх всіх любимо і поважаємо. Звичайно, що були футболісти, з якими ми вели перемовини, але з певних причин їхній перехід у наш клуб не відбувся.

Ми ще в процесі, ми не виключаємося тому, що трансферне вікно відкрите, в нас є час до 1-го вересня. Футбол – це така річ, де є травми, є дискваліфікації. Можливо, тренери будуть бачити, що нам потрібно буде ще підсилюватися. Тоді будемо діяти.

-Наші футболісти по-своєму зіркові. Я думаю, що Ярослав Мартинюк, який пограв в свій час в єврокубках – це хороший трансфер. Це наш львівський футболіст, який є вихованцем львівського футболу. Впевнений, він тут буде грати не лише за матеріальні блага, а перш за все, за свою сім’ю, за те, що він корінний львів’янин. Він тут в інституті вчився, в академії «Карпат». На трибуни будуть приходити його батьки, дружина, діти. На ньому, напевно, лежить відповідальність одна з найбільших. Так само й решта футболістів, які сюди прийшли, як от Дмитро Нємчанінов.

-Іван Калюжний та Олег Синиця також дуже перспективні футболісти, які хочуть гримнути дверима досить серйозно. Футболісти знають своє завдання. Вони приходили в цей клуб, і в них в кожного також є свої амбіції. Кожен хоче грати в УПЛ. Поганий той солдат, який не хоче стати генералом. Аналогічно кожен з футболістів хоче грати в Прем’єр-лізі, мріє про єврокубки, тому для них перш за все – це виклик. З того часу, як прийшов команду очолив Леонід Станіславович, результати «Руху» покращилися. Якщо підрахувати очки «Руху» навесні, то ми б посідали друге місце в турнірній таблиці. Сподіваюсь, що ми будемо далі так виступати, тоді в нас і вболівальників збільшиться, і в залікових балів в скарбничці. Ми мріємо про УПЛ і йдемо до цього. Це в наших планах. Зараз гра і результат перш за все, – підсумував спортивний директор «Руху».

Офіційний сайт ФК “Рух”