Яремчук оформив дубль у грі з «Віторулом»

25-07-2019, 23:23

У другому кваліфікаційному раунді Ліги Європи бельгійський «Гент» зіграв результативний матч з румунським «Віторулом».

У першому таймі матчу господарям вдалося відкрити рахунок. Вже через 9 хвилин подвоїв рахунок «Гент»: Деягаре скористався передачею українського нападника Романа Яремчука. На 35-ій хвилині Яремчук вже асистував Кубо – 3:1. На 42-ій хвилині вже сам Яремчук відзначився, реалізувавши пенальті. Наприкінці тайму Кубо ще збільшив рахунок.

У другому таймі матчу Яремчук збільшив рахунок до 6:1. Але от далі гостям вдалося два м’ячі відіграти – Турі оформив дубль.

У підсумку «Гент» святкував перемогу з рахунком 6:3. Кращим гравцем матчу став українець Роман Яремчук, який у свій актив записав два забиті голи та дві результативні передачі.

«Гент» (Бельгія) – «Віторул» (Румунія) – 6:3 (5:1) (Асаре, 4; Деягаре, 13; Кубо, 35, 45; Яремчук, 42 (пен), 50 – Младен, 21; Тіру, 56, 61)