«Динамо» розгромило команду зі Львова

03-08-2019, 21:22

У другому турі УПЛ київське «Динамо» на виїзді святкувало впевнену перемогу над ПФК «Львів».

У стартовому складі наставник киян вніс певні корективи у порівнянні з попередніми матчами, намагаючись поберегти кількох основних виконавців на кваліфікацію Ліги чемпіонів.

Стартовий натиск воріт львівської команди не приніс успіху. У середині тайму отримав травму гравець господарів Мартан. І до першого тайму було додано три хвилини. Саме у ті хвилини киянам вдалося забити аж два м’ячі. Спочатку Буяльський головою замкнув подачу Сидрчука, а далі реалізував пенальті, яке було призначено за порушення правил проти Шепелєва. У другому таймі матчу Де Пена довів рахунок до розгромного.

На 84-ій хвилині матчу господарів врятувала перекладина воріт після удару Шепелєва. Зазанчимо, що це вдруге каркас воріт рятує господарів – раніше не пощастило Беседіну.

ПФК «Львів» – «Динамо» (Київ) – 0:3 (0:3) (Буяльський, 45+1, 45+3 (пен); Де Пена, 52)