«Інгулець» здобув першу перемогу у сезоні

03-08-2019, 19:48

У другому турі Першої ліги до «Інгульця» у гості завітав «Агробізнес» з Волочиська.

На 14-ій хвилині матчу було створено перший небезпечний момент. Ковальов з тридцяти метрів зі штрафного пробивав по воротах гостей – голкіпер «Агробізнесу» Воробей парирував удар у нижній кут воріт. Через дві хвилини вже воротам гостей загрожував Балан, але не влучив у створ воріт. А на 18-ій хвилині після подачі з лівого флангу вдало зіграв на ближній стійці Січінава – 1:0.

На 25-ій хвилині матчу гості залишилися у меншості. Думанюк грубо зіграв проти Козака. Граючи в меншості, гості зовсім прижалися до власних воріт.

На 64-ій хвилині матчу господарі мали шанс подвоїти рахунок: Синьогуб зі штрафного пробив трішки вище перекладини воріт суперника. А через дві хвилини Кухарук побив вище воріт «Інгульця». На 77-ій хвилині гості вимагали пенальті, але не було призначено: футболісти «агробізнесу» вважали, що м’яч влучив у руху захисника «Інгульця» у карному майданчику. А через дві хвилини Шуст парирував удар Кухарука – неймовірний сейв голкіпера. А на 81-ій хвилині Коваленко з передачі Щедрого подвоїв рахунок.

«Інгулець» (Петрове) – «Агробізнес» (Волочиськ) – 2:0 (1:0) (Січінава, 18; Коваленко, 81)