Кучук: всі заміни спрямовані на підсилення гри

04-08-2019, 22:51

Наставник «Руху» Леонід Кучук поділився своїми враженнями від гри з «Волинню» на післяматчевій пресконференції.

-Скажу, що дербі вдалося. Чому? Тому в усіх відношенням матч був принциповим, кожна команда хотіла перемогти. Жодну не влаштовувала навіть нічия. Тим паче, нас. Але що вже вдієш? Одне очко – це одно очко. Ми рухаємось далі, набираємо хід, поки що його не набрали.

– Пропущений гол на початку зустрічі. Наскільки він вплинув на план на гру?

– Отримати на першій хвилині гри такий пенальті – це те саме, якби на тебе вилили відро холодної води. Все кардинально змінилось: треба було одразу відігруватись, пресингувати. Але навіть у ті хвилини, коли ми задихались, суперника вдавалось накривати. Темп витримували. Гра була цікава, суперник поміняв схему, і ми у свою чергу міняли взаємодію впродовж гри. Я ні в якому разі не вважаю себе дурнем, нікому не давав підстав так думати. Дуже уважно читаю літературу про схеми, взаємодію…

Пропущений гол став несподіванкою. Друга несподіванка – суперник сидів у захисті. У першому таймі пропустили швидку атаку суперника, і «Волинь» могла реалізовувати. У другому таймі – пропустили три атаки, але нам треба було відігруватись, бо нічия не влаштовувала. Вийшов хороший матч. Дякую двом командам за гру. Це справжнє дербі.

-Брікнер і Кондраков вийшли і підсилили гру. Спрацювало ваше тренерське чуття?

-Ви повинні розуміти, всі заміни спрямовані на підсилення гри. Неважливо, на якій хвилині футболіст виходить на поле. Заміни я роблю не просто так. Той же Олег Синиця добре увійшов у гру, міг забити, але ще позавчора він елементарно був хворий. По його заміні я зробив рокіровку, ми ще підсилили гру.

– Габріель, який дебютував сьогодні у стартовому складі, чи виконав він план на гру?

-У кожного свої завдання. Він молодий гравець, йому ще потрібна адаптація, підучити мову. Дуже швидкісний футболіст. І я не думаю, що в чемпіонаті знайдеться хтось швидший за нього. Він виконав завдання, бо якщо у центрального захисника суперників зводять ноги, значить, він виконав свою роботу. Сантиметрів у моментах не вистачає. Але чого жалітись? Деяким взагалі треба до окуліста сходити! Мені 60, я окуляри не вдягаю, але бачу, а людина навпроти стоїть і не бачить. Тоді треба до окуліста, розумієте? В минулій грі точка, в цій грі точка, дивні якісь стосунки, несправедливі… Але скаржитись не хочу. Хочу подякувати командам за таке дербі. І особливо свою команду.

Офіційний сайт ФК “Рух”