Скрипник: зіграти у Барселоні – дорогого коштує

21-08-2019, 22:41
Головний тренер луганської «Зорі» Віктор Скрипник на традиційній передматчевій прес-конференції перед зустріччю з «Еспаньолом» в рамках кваліфікації Ліги Європи розповів:

«Нам дуже приємно опинитися тут і зіграти з такою гарною командою, як «Еспаньол». Не буду говорити високі слова або давати якісь обіцянки. Ми знаємо свою силу, знаємо, проти кого будемо грати. Але в той же час ніхто не заборонить нам мріяти. Всі ми хочемо, щоб мрії колись збулися. Можу пообіцяти нашим уболівальникам, що наша команда залишить всі сили на цьому прекрасному стадіоні.
Напружений ритм – це частина футболу. За місяць проведемо 10 ігор. Важко, але ми самі цього хочемо. Мріємо добиватися успіхів. Намагаємося бути завжди на позитиві, щоб швидше відновлюватися. Зіграти в такому місті, проти клубу з великою історією – дорогого коштує. Це неоціненний досвід. Зробимо все, для того, щоб про нас говорили позитивно.
Втрата Вернидуба? Тренеру завжди неприємно, коли його футболісти отримують травму. Незалежно від амплуа і віку. Травми – частина футболу. Тому в командах і буває більше 20 футболістів. Де, якщо не через такі ігри, молодим хлопцям набиратися досвіду? Хлопці, які зіграють завтра, довго не забудуть матч проти «Еспаньола». Шанс не просто подивитися єврокубки по телевізору, а зіграти самому, випадає далеко не всім. У нашої команди такий шанс є. Упевнений, що футболісти вийдуть на поле з великим бажанням і замінять травмованих або дискваліфікованих гравців. Ми знаємо нашу силу і знаємо силу суперника. Завтра футбольне поле все розсудить.
Нам дуже хочеться, щоб все вирішальне приїхало з нами в Запоріжжя і другий тайм ми зіграли там. Щоб саме в Запоріжжі вирішилося, хто пройде далі. У футболі все буває. Не нам цю історію писати. До нас була маса яскравих прикладів з іншими командами. Повторюся, наші мрії залишаються з нами, і ніхто не посміє нам заборонити мріяти. Хочемо здійснити свою мрію.
Ми дивимося на себе. Концентруємося на своїй грі. Розбираємо суперника. Те, що вони програли вдома «Севільї», ні про що не говорить. Ми теж програли свій домашній поєдинок. Так що завтра зустрінуться два «невдахи».