В Ужгороді відбудеться чемпіонат України з плавання

21-08-2019, 15:25

Чемпіонат України з плавання в категорії «Мастерс» (басейн 25м)  та VIII літні Всеукраїнські  ігри ветеранів спорту з плавання пам’яті М.М. Баки відбудуться 13-15 вересня в аквакомплексі «Європа», с. Соломоново, Ужгородського району Закарпатської області за адресою: вул. Головна (Леніна), 89.

Програма змагань:

13 вересня 2019 року – день приїзду,

13:00 – 18:00 – мандатна комісія, готель «Ужгород», площа Богдана Хмельницького, 2, м. Ужгород.;

18:00 – засідання суддівської колегії, готель «Ужгород», площа Богдана Хмельницького, 2, м. Ужгород.

14 вересня 2019 року

12:00 – 12:20 розминка для учасників дистанції 800м вільний стиль серед жінок та чоловіків;

12:30 –  800м вільний стиль серед жінок та чоловіків

14:00 – 14:45 розминка

15:00 – урочисте відкриття змагань;

15:20 – початок змагань на дистанціях:

– 100м комплексне плавання серед жінок та чоловіків

– 50м брас серед жінок та чоловіків

– 50м вільний стиль серед жінок та чоловіків

– естафетне плавання 4х50м комбінована змішана

– 200м вільний стиль серед жінок та чоловіків

– 100м на спині серед жінок та чоловіків

– 100м батерфляй серед жінок та чоловіків

– 200м брас серед жінок та чоловіків

– 200м комплексне плавання серед жінок та чоловіків

– естафетне плавання 4х50м вільним стиль серед жінок та чоловіків

19:00 – нагородження

21:00– батл на дистанції 100м комплексне плавання

15 вересня 2019 року

09:00 – 09:45 розминка

10:00 – початок змагань на дистанціях:

– 50м на спині серед жінок та чоловіків

– 50м батерфляй серед жінок та чоловіків

– 400м комплексне плавання серед жінок та чоловіків

– естафетне плавання 4х50м вільним стиль змішана

– 200м батерфляй серед жінок та чоловіків

– 100м брас серед жінок та чоловіків

– 100м вільний стиль серед жінок та чоловіків

– 200м на спині серед жінок та чоловіків

– естафетне плавання 4х50м комбінована серед жінок та чоловіків

– 400м вільний стиль серед жінок та чоловіків.

16:00 – нагородження переможців та урочисте закриття змагань.

Нагородження переможців та призерів:

– спортсмени, що посіли I, II, III місця на індивідуальних дистанціях, окремо серед чоловіків та жінок в кожній віковій групі нагороджуються медалями Мінмолодьспорту;

– переможці в естафетному плаванні визначаються в загальному рейтингу та нагороджуються медалями Мінмолодьспорту;

– команди, що посіли I, II, III місця за нагороджуються кубками  Мінмолодьспорту.