Фабіньо: ми фінішуємо у першій шістці УПЛ

21-09-2019, 10:21

Півзахисник “Олімпіка” Фабіньо розповів про вимоги нового наставника Вісенте Гомеса, а також про свої футбольні мрії напередодні гри зі “Львовом”.

“Жуліо Сезар – великий професіонал, і я багато чому навчився у нього і його помічників. З Вісенте Гомесом у мене також чудові стосунки. Він багато спілкується з гравцями. З його приходом команда почала отримувати радість від футболу. Безумовно, я, як і будь-який футболіст, хочу грати з перших хвилин в кожному матчі, але на поле можуть перебувати лише 11 гравців. Це здорова конкуренція. Вісенте – великий професіонал, він відмінно знає свою справу і робить все можливе, щоб “Олімпік” прогресував. Тому я з великою повагою приймаю будь-яке його рішення. Всі ми частина одного цілого, і наша мета зараз – змусити “Олімпік” гриміти на всю Україну!

Необхідно якийсь час, щоб звикнути і повністю зрозуміти бачення нового наставника. У кого-то це виходить швидше, у кого-то – повільніше. Але проблеми з нерозумінням точно немає. Вісенте дуже дохідливо і просто пояснює свої вимоги. Багато уваги іспанець приділяє тактиці.

Моєю головною проблемою є взаєморозуміння з партнерами по команді. Нам потрібно більше часу, щоб краще пізнати один одного і звикнути до манери гри кожного футболіста. У нас дуже сильний підбір гравців. Нехай зараз це звучить не переконливо, з огляду на місце на якому ми знаходимося, але я впевнений, що ми досягнемо нашої мети вже в цьому сезоні. “Олімпік” буде в першій шістці!

Я мрію потрапити в збірну Бразилії і зіграти на Чемпіонаті світу. Моя перша маленька мета досягнута: я вже граю в найсильнішому дивізіоні одного з європейських чемпіонатів. Непоганий почато… Сподіваюся, Бог допоможе мені і одного разу я опинюся в АПЛ. Але для цього потрібно ще дуже багато працювати”, – цитує бразильця прес-служба “Олімпіка”.

Відзначимо, що “Олімпік” залишається єдиною командою в УПЛ, яка ще не вигравала в новому сезоні. Після 7 турів на їхньому рахунку всього два очки.