Гельзін: Ребров підказав нам Гомеса

13-09-2019, 22:57

Президент «Олімпіка» Владислав Гельзін розповів, що хотів отримати наставника Вісенте Гомеса ще до старту сезону, а зі звільненим тренером Жуліо Сезаром підвели агенти.

– Тепер уже можна говорити про те, що ми збиралися запрошувати Вісенте ще до початку сезону. Але тоді, як ви пам’ятаєте, у нашого клубу були проблеми з отриманням атестату, і я не міг дати потенційному тренеру ніяких гарантій. Паралельно Вісенте цікавилися в «Динамо», тому в підсумку він віддав перевагу київському клубу. Проте, вже через два місяці ситуація докорінно змінилася. Вісенте пішов з «Динамо» разом зі штабом Олександра Хацкевича, а ми знову перебували в активному пошуку нового головного тренера.

– Однак, як Вісенте спочатку виявився у вашому шорт-листі? Погодьтеся, вибір досить екзотичний.
– Я отримав по ньому хороші відгуки від багатьох людей, яким довіряю. Зокрема, відзначалися його заслуги в успіху «Динамо» при Реброві. До речі, і сам Ребров сказав мені приблизно таке: «Якщо вам вдасться підписати Вісенте, це стане великою удачею».

– Сильно сумніваюся, що, запрошуючи на посаду головного Жуліо Сезара, ви розраховували на те, що він не пропрацює в команді навіть до вересня. Що трапилося?
– Скажімо так, нас підвів агент, який займався його працевлаштуванням. Хоча, за великим рахунком, підвів не тільки нас, а й самого тренера.

– А можна конкретніше?
– Не хотілося б вдаватися в деталі. Якщо коротко, в команді повинні були з’явитися нові люди, але цього не сталося. Чесно кажучи, не очікував, що на такому рівні можу зіткнутися з подібними каверзами. Що поробиш, у нас дуже молодий клуб, так що доводиться набивати гулі.

– Вас не бентежить, що у Гомеса немає досвіду самостійної тренерської роботи в серйозному клубі?
– Треба ж колись починати. І чому б «Олімпіку» не стати тією самою командою, яка надасть Вісенте можливість набиратися досвіду на вищому рівні?

– На який термін розрахована ваша угода з іспанцем?
– Співпрацюємо до кінця поточного сезону з опцією продовження контракту на більш тривалий термін в тому випадку, якщо обидва будемо задоволені один одним.

zbirna.com