Київ-Баскет виграв четвертий спаринг у Латвії

10-09-2019, 11:54

9 вересня Київ-Баскет продовжив ігрову сесію на навчально-тренувальних зборах у Латвії. У Ризі підопічні Айнарса Багатскіса перемогли естонський Авіс Утілітас Рапла 89:74.

Перемога далася киянам непросто. Суперник виглядав дещо розгубленим лише у першій чверті, яку Київ-Баскет виграв доволі переконливо 25:10. Але вже у другій десятихвилинці естонці оговталися і фактично вирівняли гру. На перерву команди пішли за рахунку 51:34 на користь Київ-Баскета. Друга половина матчу пройшла у впертій боротьбі. Заключну чверть Авіс Утілітас навіть виграв 16:14. Але компенсувати провал у першій чверті повністю йому не вдалося. 89:74 – перемога українського клубу.

Звітний поєдинок був четвертим на зборах. До цього Київ-Баскет двічі переміг Калев (93:77, 84:75) і на початку зборів здолав VEF 79:56.

Нагадаємо, сезон для Київ-Баскета розпочнеться з кваліфікаційного матчу Ліги чемпіонів. Підопічні Айнарса Багатскіса 17 вересня зіграють на виїзді з чемпіоном Австрії Капфенбергом. Матч-відповідь – 20 вересня у київському Палаці спорту.

Київ-Баскет – Авіс Утілітас Рапла 89:74 (25:10, 26:24, 24:24, 14:16)

Київ-Баскет: Сандул 14оч+8пб+2рп, Отверченко 12+4+3, Едвін 11+3+4, Тіщенко 11+5+1, Джексон 10+5+1, Пустозвонов 7+1+4, Шепард 6+3+1, Крутоус 6оч, Хілл 5+1+2, Петров 5оч+6рп, Мусієнко 2оч.