Хімік вийшов до наступного етапу ЛЧ

16-10-2019, 10:01
Южному Одеської області відбувся матч-відповідь 2-го кваліфікаційного раунду Ліги чемпіонів серед жіночих команд. Місцевий «Хімік» приймав хорватський клуб «Младость».

З огляду на те, що в гостях українки програли в трьох партіях, тепер для того, щоб продовжити виступи в Лізі чемпіонів, підопічним Євгена Ніколаєва треба було не тільки вигравати у суперниць 3:0 або 3:1, а ще й розраховувати на успіх в «золотому» сеті. Забігаючи наперед, відзначимо, що южанки блискуче впоралися з цим складним завданням.
Дві перші партії завершилися з однаковим рахунком 25:23 на користь «Хіміка». А в третьому сеті господарки майданчика виявилися сильнішими 25:21. Особливо вдало проявила себе в цій грі Юлія Бойко, яка принесла своїй команді 27 очок.
Незважаючи на те, що на початку «золотого» сету гості повели 0:2, українські волейболістки незабаром їх дістали, після чого стрімко пішли вперед 8:3. Далі вже нашу команду неможливо було зупинити – «Хімік» впевнено довів партію до перемоги 15:8 і, таким чином, вийшов до наступного етапу турніру.
Склад українок у цій грі був таким: Дар’я Степанівська (набрала 4 очки), Юлія Бойко (27), Анастасія Маєвська (4), Ольга Скрипак (6), Тетяна Козлова (14), Катерина Фролова (6), Христина Немцева (ліберо) – стартовий. На заміну виходила Юлія Микитюк (1).
Ліга чемпіонів по волейболу. Жінки
Другий кваліфікаційний раунд.
Повторний матч. Южний. 15 жовтня
«Хімік» (Южний, Україна) – «Младость» (Загреб, Хорватія)
3:0 (25:23, 25:23, 25:21)
Перший матч – 0:3
«Золотий» сет – 15:8.
У третьому раунді кваліфікації Ліги чемпіонів «Хімік» зіграє з чеською командою «Оломоуц». Перша гра пройде на майданчику суперниць 22 жовтня, а матч-відповідь в Южному 29 або 30 жовтня.