Караваєв: про Португалію подумаємо пізніше

09-10-2019, 08:38
27-річний футболіст київського «Динамо» і збірної України Олександр Караваєв розповів про підготовку національної команди до найближчих матчів відбору на Євро-2020 проти Литви та Португалії.

– Підтримка з кожним разом все більша і більша, куди б ми не приїжджали. На відкриті тренування приходить все більше людей, підтримують нас. Холодно чи жарко – завжди приїжджають, що дуже радує, додає енергії і сил. Величезний їм уклін, велике спасибі!
До матчу потроху готуємося. Він для нас найважливіший, думаємо тільки про нього. Від завтра почнемо розбирати Литву, зробимо певний аналіз нашої минулої зустрічі.
– Результат минулої зустрічі впливає на команду в емоційному плані?
– На емоції впливає тільки те, що ми набрали хороший хід і не хочемо його зменшувати. Хочемо тільки покращувати свою гру. Це більше додає впевненості: виходимо, знаємо, що ми робимо, відштовхуємося від своєї гри. Звичайно, хочемо тільки перемагати. Налаштовуємося на хороший футбол і будемо робити те, що від нас вимагає тренерський штаб.
– Важливіша гра з Португалією чи з Литвою?
– З Литвою, звичайно. Вона найближча, думаємо тільки про неї. Після Литви вже будемо думати про Португалію.
Матч відбору на Євро-2020 Україна – Литва відбудеться в Харкові на ОСК «Металіст» у п’ятницю, 11-го жовтня, о 21:45 за київським часом.