Шевченко: я допрацюю у збірній України до кінця

08-10-2019, 19:10
Наставник збірної України Андрій Шевченко поділився очікуваннями від матчів відбору Євро-2020 проти Литви та Португалії.

– Команда зібралася, все в порядку. У Миколенка невелика мікротравма. Зараз зробимо обстеження і будемо приймати рішення. Кілька днів він не буде тренуватися. В іншому – все в порядку.
– Яка програма запланована на цей збір? І яка запланована ротація?
– Сьогодні тренування, завтра два тренування. Часу практично немає. У нас мікроцикл з двох ігор. Чи будуть зміни в порівнянні з першим матчем з литовцями, мені важко говорити. Команда тільки зібралася. Проведемо кілька тренувань і будемо визначатися зі складом.
– У п’ятницю зустрінуться лідер і аутсайдер групи. Чи є побоювання щодо того, що команда може недооцінити суперника?
– Однозначно ні. Ми говорили з ними на цю тему. Всі прекрасно розуміють, що перемога збільшить наші шанси на вихід з групи. Недооцінки суперника немає. Всі готуються. Граємо вдома, запрошуємо всіх на стадіон. Чекаємо на вашу підтримку. Будь ласка, підтримайте команду.
– Чи стежите ви за чемпіонатом Білорусі? І чи є шанси у гравців «Динамо-Брест» потрапити в збірну? Там грають три українці…
– Я не стежу за чемпіонатом Білорусі. Чи стежу я за українськими гравцями? Так. Ми стежимо за багатьма гравцями.
– Другі матчі часто даються нашій команді непросто. Який вихід з цього, крім ротації?
– По-перше, потрібно виграти перший матч. А щодо другого будемо розмовляти по ходу.
– Ви сказали, що у Миколенка мікротравма. Хто замінить його на лівому фланзі? І хто зіграє на правому?
– Протягом найближчих тренувань ми визначимося зі складом, побачимо, які гравці готові. Миколенко тільки пройшов обстеження. Лікар повинен проаналізувати, подивитися. І тільки тоді ми приймемо рішення.
– У пресі багато пишуть про вашу поїздку в Мілан…
– В мене є контракт зі збірною України. В мене немає планів залишити команду. У мене є завдання, я вірю в нашу збірну і допрацюю тут до кінця.
– В шоу-бізнес в Україні потрапляють через ліжко. А як українці потрапляють у великий футбол?
– Через кропітку працю.
– Два роки тому ви сказали вболівальниками купувати квитки на Євро-2020. Чи вдасться виконати мету на вихід на Євро достроково, вже в жовтні?
– Я над цим довго працював. Сподіваюся, що свою обіцянку я виконаю.
– Зінченко випав зі стартового складу «Манчестер Сіті». Як це відбилося на його стані?
– Він у відмінному стані. У великих клубах часто проводять ротацію. Він не випав з обойми. Це чисто тренерське рішення. Сашко знаходиться у відмінному стані, він приїхав в гарному настрої, як і всі інші футболісти.
Нагадаємо, 11 жовтня Україна прийме в Харкові Литву (початок о 21:45), а через три дні зіграє домашній матч проти Португалії в Києві (21:45).