Беліца: Динамо заслужило перемогу над Шахтарем

07-11-2019, 09:34

Головний тренер загребського «Динамо» Ненад Беліца підбив підсумки нічиєї з донецьким «Шахтарем» (3:3) в поєдинку 4-го туру групового етапу Ліги чемпіонів.

– Раніше ви вже говорили, що проти VAR. Після матчу ви розмовляли з Феліксом Брихом. Що сказали йому?
– Я взагалі не коментував би цю ситуацію. Неважливо, що я йому сказав. У мене власна негативна думка щодо VAR ще відтоді, коли працював у Польщі. VAR цілковито забирає емоції, знищує їх, створює геть незрозумілі, безглузді ситуації. Так, за допомогою технологій можна визначати, чи перетнув м’яч лінію воріт. Але зважаючи на побачене і вихідними, і вчора ввечері, і зараз, і в Італії, і в Англії, і в Лізі чемпіонів, я говорю, що я – супротивник VAR. Завжди будуть ситуації, коли інтерпретація суддів буде вирішальною, а вони часом інтерпретують так, а часом – так. Нехай краще арбітр помилиться, однак це буде людський фактор. Ми всі іноді помиляємось. Із VAR ми ніби маємо дещо безпомилкове, проте насправді трапляються помилки ще більше. Тож я абсолютний супротивник. Мені це не потрібно.

– Виникло враження, що «Динамо» в Харкові грало краще. У вас зникла концентрація?
– Були різні моменти. Із тактичної точки зору «Шахтар» нас здивував. Тайсон і Марлос діяли на флангах, хоч як правило цього не роблять, а намагаються переважно грати в центр. Можливо, в Харкові ми були трохи кращими. Я вважаю, що ми були сильнішими в обох матчах і заслужили перемогу. Хай там як, здобули одне очко й рухаємось далі. Мені навіть нема в чому дорікнути своїм хлопцям – ми намагалися, грали на максимум та зробили все, що є можливим.

– У вас із «Шахтарем» лишилися однакові суперники – «Манчестер Сіті» й «Аталанта». Тільки ви граєте із «Сіті» вдома та з італійцями на виїзді, а «гірники» – навпаки. На вашу думку, ця нічия на вашу користь або «Шахтаря?
– Побачимо. Результат паралельного матчу в Мілані засвідчив, що взяти очки з «Манчестер Сіті» не неможливо. І з «Аталантою» ми гратимемо на максимум.

– Чи не бажає пані Фортуна повернутися обличчям до «Динамо»?
– Я вірю в перемогу. Так, «Шахтар» і в Харкові зумів забити другий м’яч, і тут звів матч до нічиєї 3:3. «Аталанта» – міцна команда, вона це доводить. Зі свого боку віддаватимемо на полі все заради перемоги, адже дуже на неї налаштовані.

ФК Шахтар Донецьк