“Динамо” на виїзді зіграло внічию з “Копенгагеном”

07-11-2019, 21:58

У матчі 4-го туру Ліги Європи київське “Динамо” на виїзді зіграло внічию з “Копенгагеном”.

Як і у матчі в Києві “Динамо” розчарувало на перших хвилинах – знову помилки припустився голкіпер киян Бущан. Цього разу він зіграв невдало на виході і гравцю господарів Стаге залишалося лише переправити м’яч у пусті ворота “Динамо”.

Досить швидко київська команда мала можливість зрівняти рахунок. Після пострілу Караваєва м’яч поцілив у руку захисника господарів у власному карному майданчику і було призначено пенальті. Ударом з точки Циганков, на жаль, не зумів переграти голкіпера господарів.

У другому таймі кияни не зменшували оберти своїх атак і все ж зуміли зрівняти рахунок. Вербич, обігравшись у стінку з Циганковим, результативно пробив у нижній кут воріт своєї колишньої команди – 1:1. Гол словенець не святкував, поважаючи “Копенгаген”. До завершення матчу рахунок не змінився. В іншому матчі “Лугано” – “Мальме” теж зіграли внічию – 0:0. То ж розташування команд у групі не змінилося.

Наступний свій матч “Динамо” у Лізі Європи зіграє на виїзді проти “Мальме”.

“Копенгаген” (Данія) – “Динамо” (Київ, Україна) 1:1 (1:0) (Йенс Стаге, 4 – Беньямін Вербич, 70)

“Копенгаген”: Карл-Юхан Юнссон – Гільєрмо Варела, Сотіріс Папаяннопулос, Віктор Нельссон, П’єр Бенгтссон (Карло Бартолєц 69) – Расмус Фальк (Мохаммед Дарамі 55), Карлос Зека – Віктор Фішер (Ніколай Томсен 82), Йенс Стаге – Пієрос Сотіріу, Майкл Сантос

“Динамо”: Георгій Бущан – Томаш Кендзьора, Денис Попов, Артем Шабанов, Віталій Миколенко – Сергій Сидорчук, Володимир Шепелеєв – Олександр, Караваєв, Віктор Циганков, Беньямін Вербіч (Карлос Де Пена 88) – Артем Бесєдін

Попередження: Карлос Зека 64, Майкл Сантос 83, Ныколай Томсен 83 – Артем Шабанов 83
Нереалізований пенальті: Віктор Циганков 14 (воротар)