Франков: команда Шарана побиває скептиків

09-11-2019, 10:15

Головний редактор журналу «Футбол» Артем Франков поділився думкою про виступ українських клубів у єврокубках на цьому тижні.

«Це фантастика! Українські команди проти Європи: 3:3, 2:2, 1:1!!!! На жаль, саме динамівський матч не віднесеш до суперових — рідкісні мерзотники, не здогадались програвати супернику два м’ячі, а потім героїчно відіграти на останніх хвилинах! Винні динамівці, заборгували публіці…

Ну а якщо серйозно, то я, зрозуміло, анітрохи не відмовляюся, від попередніх слів з досвіду СЕ. Тому що «Олександрія» відігралася з чогось такого ж шахтарського, з казна-звідки витягнутого і використаного… Стоп. Знаєте, в чому кардинальна відмінність? «Шахтар» жодного разу не заслужив перемоги над Загребом, і нічию йому дарувала виключно неймовірна кінцівка. А ось «Олександрія» більшу частину матчу була сильнішою за свого суперника (так само як і «Динамо» Київ, між іншим), і в кінцівці відбулося те саме єднання фарту і майстерності, про яке ми як раз і говорили. Безумовно, команда Володимира Шарана побиває скептиків (мене в тому числі), безумовно, вона доводить багато всяких речей, в тому числі необхідність участі українських команд у ЛЄ в якомога в більшій кількості, безумовно, я відважую хлопцям найнижчий і подячний уклін. Одне можу сказати — дай вам бог і власного вболівальника, вдячного і численного! Де ти, олександрійський мужик?! А втім, незалежно від статі і віку…», — написав Франков в Telegram.