Франков: результат – так собі, ні про що

08-11-2019, 11:45

Головний редактор журналу «Футбол» Артем Франков поділився думками про матч «Динамо» проти «Копенгагена» (1:1).

«Результат – так собі, ні про що, гра – з розряду «попрошу без істерик і відсилань до 1999 року». Пристойно контролювали м’яч, нічого не дали міцненькому супернику, але знову і знову не могли створити справжньої гостроти, тому і враження від матчу не дуже радісне. «Динамо» продовжує пошук навіть не оптимальної структури, а хоч чогось в атаці, і я б не став звинувачувати і наполягати – все дійсно дуже і дуже непросто. Бесєдін? Назвіть того, хто повинен бути на його місці. Соль, Жерсон? Не смішіть. Русин? Повернемося до цього питання після Нового року. Артем же відчайдушно відпрацьовує на своїй позиції, але проблеми там присутні у всіх, а не тільки у форварда, якого прийнято матюкати в подібній ситуації.

Чому «Шахтарю» забили два, а данцям тільки один? Назву кілька причин. Перша – «гірникам» другий забили в додатковий час, а тому ця причина може працювати і п’ятою, і восьмою, і надцятою. Не кажучи вже про те, що «Шахтар» не захищається так щільно, як «Копенгаген».

Загалом команда знову нарвалася на безглуздий швидкий гол і весь матч його відпрацьовувала. Чисто воротарський м’яч, чого там не вигадуй з цього в приводу, шукаючи порушення і виправдання. Це не той спосіб, яким закріплюють за собою місце в основі, на жаль. Що робити? Намагатися акцентовано вибити м’яч, наприклад. Та що завгодно, тільки не це!

Функціоналка, бажання – поза критикою, розбираємося з майстерністю і везінням. Попереду в ЛЄ «Лугано», і ось тут не буде ніяких вибачень або застережень, ніяких привхідних обставин. А поки – недільний «Шахтар», – написав Франков в Телеграмі.

Sport.ua