Головко: у Паньківа проблема з уважністю

08-11-2019, 19:06

47-річний колишній наставник збірної України U-21 Олександр Головко поділився думкою про поєдинок «Олександрії» проти «Сент-Етьєна» (2:2) в Лізі Європи.

«Команда не виграла, але такі камбеки дають позитивний заряд. «Олександрія» та «Сент-Етьєн» показали дуже якісний футбол з хорошою командною грою. Можна говорити про дії Руф’є в останньому голі, але м’яч добре ліг на ногу Задераці. У будь-якому випадку, «Олександрія» заслужила цей гол.

Такі результати — повністю заслуга гравців. У цьому році дуже добре видна якісна підготовка команди на всіх фронтах. Це може бути пов’язано як з приходом нових футболістів, так і зі зрілістю тренера. Такі результати команди — наслідок досвіду, який команда здобувала в минулому і нинішньому році. Тренер працює і робить кроки вперед.

У Паньківа є проблема зі уважністю. В епізоді з пенальті він прийняв рішення не виходити далеко, а далі вже майстерність нападника допомогла заробити пенальті. Воротар — досить складна позиція. На сьогоднішній момент Паньків не завжди стабільно грає, однак в минулому матчі він витягнув кілька м’ячів і не дозволив «Сент-Етьєну» забити більше. Не дарма ж його викликали в збірну», — вважає Головко.

ТК Футбол