Караваєв: наше завдання ніхто не скасовує

08-11-2019, 12:21

Захисник Динамо Олександр Караваєв прокоментував нічию своєї команди в матчі з Копенгагеном в четвертому турі групового етапу Ліги Європи (1:1).

«Наш пропущений м’яч – це збіг обставин. Іншого пояснення немає. Після цього ми не зупинилися і створювали моменти. У нас був зароблений пенальті, а потім могли поставити другий, коли в штрафному штовхали в штрафний. Будемо намагатися реалізовувати всі свої моменти в наступних іграх. Це збіг обставин. Потрібно перемагати в наступних іграх. Завдання виходу з першого місця ніхто не скасовує », – цитує слова гравця киян dynamomania.com.

«Пенальті Циганкова? Чув гучний свист уболівальників. Мабуть, навіть не один раз таке спостерігав. Але я впевнений, що Вітя не звертав на це уваги. Він багато грав на такому рівні і забивав. Просто задумав бити в один кут і так вийшло ».

«Мені сподобався сьогоднішній арбітраж. Головний арбітр був лояльний до обох команд, був послідовний і давав грати. Вважаю, що він контролював гру. Не було якихось моментів, які б суддя зіпсував ».

«Ситуація в штрафний? На поле кинули запальничку, Сидорчук підійшов до судді, щоб її показати. А 18-й номер Копенгагена до того, як він хотів підійти до арбітра, почав її у нього вихоплювати і брикатися. Звичайно, це не сподобалося Серьозі, і він почав обурюватися. Потім він йому спеціально шипами сильно наступив на голеностоп. Не знаю, чому не було червоної картки, а тільки жовта в тому числі і Сидорчуку. Не дуже зрозумілий момент, але суддя вирішив так ».