«Крижані Вовки» розгромили «Динамо»

18-11-2019, 07:06

17 листопада 16-й тур чемпіонату Української хокейної ліги – Парі- Матч своїм поєдинком закривали харківський МХК «Динамо» і столичні «Крижані Вовки».

Матч для обох команд видався надрезультативним – вже до п’ятої хвилини матчу на табло горіли рівні 2:2, що говорило про те, що обидві команди націлені тільки на позитивний результат. Відзначимо, що дебютну шайбу в складі київської команди закинув Валерій Мкртчян.

Однак, на цьому команди не зупинилися і ще змогли обмінятися влучними кидками – спочатку двічі закинули кияни (шайби на рахунку Черемнова і Мкртчяна ), а потім харків’яни відповіли результативним кидком від Євгена Абаджян. Таким чином на перерву команди пішли за рахунку 3:5 на табло.

Другий період став менш результативним, однак таким же багатим на гольові моменти. Проте, на відміну від господарів, «Крижані Вовки» свої шанси реалізувати змогли – по шайбі закинули Кирило Фроленко і Микита Шабанов, забезпечивши київському клубу комфортну перевагу.

Заключний відрізок зустрічі команди провели на швидкостях і знову з великою кількістю закинутих шайб – господарі майданчика відзначилися ще однією шайбою від Павла Борисова, а кияни, в свою чергу, змогли прошити Владислава Вязовова ще 4 рази.

Таким чином, на табло горіли розгромні 6:11 і для обох клубів цей рахунок став рекордним в цьому сезоні. Варто відзначити, що хет-трик на свій рахунок записав Валерій Мкртчян , а також дублі в активі Микити Шабанова та Іллі Чуйкова.

МХК «Динамо» – «Крижані Вовки» 6:11 (3:5, 0:2, 3:4)

МХК Динамо: Шевчук (В’язів); Наливайко (А) – Фірсов (К), Панков – Піддубний, Швоев – Савченко, Ступницький – Трапезников; Геворкян (А) – Борисов – Абаджян, Шилкин – Черноморченко – Кашевко, Соляник – Праведний – Харін, Абдулаєв – Федоров.

Крижані Вовки: Дуве (Хапке); Сисак – Лісін, Фроленко (А) – Федосов, Воронін (А) – Курпіч; Колядинський – Дворник (К) – Рудгорд, Боронило – Андрющенко – Мкртчян, Шабанов – Воробйов – Чуйков, Черемнов – Мікульчик – Овчинников.

УХЛ