Леоненко: клуби самі створюють собі проблеми

09-11-2019, 16:24

На цьому тижні все три українські клуби в єврокубках («Шахтар», «Динамо» і «Олександрія») зіграли внічию, при чому, кожному доводилося відіграватися по ходу матчу.

Відомий експерт Віктор Леоненко поділився своїми враженнями від матчів:

«Гра «Динамо» з «Копенгагеном» – практично ідентична поєдинку киян з «Шахтарем» на НСК «Олімпійський». Один в один! Півтора створених моменту за матч: нереалізований пенальті Циганкова і гол Вербіча. Мені абсолютно незрозуміло, чому у «Копенгагена» був страх перед «Динамо». Це дивно, тому що данці нічого не створили біля воріт «біло-синіх».

Звісно ж, крім подарунка від Бущана. Я прекрасно бачив той момент. Хтось каже, що було порушення правил на голкіпері «Динамо» з боку Сотера, але я вам все поясню. З трьох можливих ситуацій Бущан вибрав найгіршу і неправильну. По-перше, він міг не ловити м’яч, а спокійно падати. І суддя, швидше за все, зафіксував би порушення правил на ньому.

По-друге, лупи по м’ячу з кулака. Але ні, він захотів зловити м’яч, при цьому перешкодивши своїм захисникам, мало не затоптавши Миколенка. І так робить вся команда «Динамо»: від захисників до нападників. Неправильне мислення! Вони вибирають найгірший варіант зі всіх.

Аналогічна ситуація у «Шахтаря» і «Олександрії». Я назвав цей тиждень «тижнем геройства». Спочатку ми створюємо собі проблеми, а потім їх героїчно вирішуємо. І стаємо чомусь героями. І ніхто не хоче розбиратися, чому наші команди самі собі привезли. «Шахтар» – три м’ячі, «Олександрія» – два, «Динамо» – один».

Footboom