Лідерами Минаю цікавляться клуби УПЛ

13-11-2019, 10:00

Футболіст і арбітр у минулому, тренер Віктор Догадайло зараз викладає в центрі ліцензування УАФ. Цього разу серед його слухачів був головний тренер першолігового “Минаю” Василь Кобін.

Догадайло зізнався, що Кобін його вразив.

“Усе довкола Василя – як ясне сонце, він вміє зарядити людей довкола себе позитивною енергією. У нього нема такого поняття, щоб від чогось відступити. Хоча він тренер-початківець, але є амбіційним і розуміє футболістів, є для них авторитетом”, – зауважує Догадайло.

Викладач на тренерських курсах зауважує, що футболіст може помилятися тактично, технічно, але завдяки мотивації він викладається в кожному матчі.

“Якщо Минай грає вдома, при своїх вболівальниках, будь-якій команді легко не буде. Це уже відчув на собі “Інгулець”, – зауважує Догадайло. – Перша ліга стала кузнею тренерських кадрів. А Кобін стукає вже до еліти тренерів, хай поки що і Першої ліги”.

Ведучий “України футбольної” зауважив, що в обоймі команди Кобіна є хороші форварди – Роберт Гегедош і Анатолій Нурієв.

“Я чув, що якраз до цих футболістів приглядаються клуби УПЛ. Кажуть, що саме ці гравці дуже непрості в плані індивідуальності, характеру. Але Василь зумів їх скерувати в потрібне русло, виділити їхню індивідуальність. Це плюс Кобіну, він – хороший психолог”, – додав Догадайло.