“Мотор” зазнав сьомої поразки у ЛЧ

18-11-2019, 11:02

Мотор у восьмому турі гандбольної Ліги чемпіонів на виїзді зустрівся з Монпельє. Чемпіон України програв французькому клубу з рахунком 34:30.

По ходу першого тайму Монпельє вів у рахунку з перевагою в шість м’ячів, але до перерви Мотор зумів скоротити відставання до мінімуму.

На початку другої половини зустрічі чемпіон України зрівняв рахунок, проте вийти вперед Мотор не зумів. Монпельє повернув перевагу і здобув чергову перемогу в турнірі.

Мотор зазнав вже сьомої поразки в нинішньому розіграші Ліги чемпіонів. До цього українці лише один раз зіграли внічию. Український клуб з одним очком залишається на останньому місці в групі. У плей-оф виходять шість кращих команд.

Нагадаємо, що в понеділок Мотор звільнив головного тренера команди Миколи Степанця за незадовільні результати клубу в Лізі чемпіонів.

У дев’ятому турі Ліги чемпіонів Мотор 20 листопада на виїзді зіграє проти Кіля.

Монпельє (Франція) – Мотор (Україна) – 34:30 (16:15, 18:15)