Підручний: хочеться стабільності у виступах

03-11-2019, 11:44

Капітан чоловічої збірної України з біатлону Дмитро Підручний в інтерв’ю XSPORT поділився очікуваннями від заключного тренувального збору в Норвегії.

– Звичайно, хотілося якомога більше часу побути вдома з сім’єю, але в той же час розумію, що потрібно тренуватися, адже скоро починається сезон. Потрібно поступово входити в форму і налаштовуватися на боротьбу.

На жаль, ще на зборі в Рамзау трохи захворів, було горло, ніс. Вдома не до кінця вдалося вилікуватися, тому довелося пропустити кілька днів тренувань і відповідно тестування. Зараз вже відчуваю себе краще, але стан поки не те, щоб тренуватися в повну силу, а тим більше проходити таке навантаження, як функціональний тест. Як тепер дізнатися мої результати? Думаю, що це не найголовніше на даний момент. Тест не настільки важливий, щоб проходити його не до кінця здоровим.

– На зборі в Рамзау команда вже мала можливість кататися на лижах, поділися своїми враженнями від цього процесу.

– Умови в Рамзау були дуже хорошими, було багато снігу. На льодовику ми провели приблизно 10 тренувань на лижах, але варто відзначити, що влітку в Оберхофі ми також багато каталися на лижах в тунелі. Зараз вже в Норвегії не буде відчуття, ніби перший раз стоїш на лижах. Не потрібно буде витрачати час на адаптацію, і ми відразу зможемо приступити до плідним тренувань.

– Перший етап Кубка світу буде проходити в Естерсунді, у вдалому для тебе місці. Налаштований з самого початку сезону показувати високі результати?

– Думаю, що ми будемо поступово входити в сезон. Сподіваюся, що на початку у нас не буде провальних гонок, а будемо намагатися стабільно виступати протягом усього сезону.

Перший етап Кубка світу в Естерсунді стартує 30 листопада.