Пластун: у Марлоса є бажання грати за збірну

14-11-2019, 04:59

Захисник збірної України Ігор Пластун поділився думкою про натуралізацію гравців для національної команди.

– Чому нормально, що Марлос і Мораес – гравці збірної? Микола Несенюк писав: «Для чого вкладати гроші і розвивати дитячі школи, якщо можна запросити бразильців».

– З приводу Несенюка – він завжди пише про інтереси одного клубу, який для нього хороший, а всі інші – погані. На думку цієї людини я взагалі спиратися не можу.

Якщо проживу в якійсь країні потрібне для отримання громадянства кількість років. Якщо буду відчувати, що люблю цю країну, цих людей, як розвивається ця країна, що там комфортно і мені запропонують грати за цю країну, я скажу: «Так. Я готовий”.

У мене буде боліти, що я не став в нагоді своїй батьківщині. Упевнений, що вони теж так думають. Можна знайти, що раніше Мораес говорив, що у нього є бажання грати за збірну. Це нормально.

Але ось я з Марлосом говорив. Він розповідав про свого сина, який народився в Україні. Він без акценту говорить на нашій мові. Це вже його країна.

Це я кажу з позиції футболіста. Всі інші рішення не за мною. Для початку на законодавчому рівні – дати або не дати паспорт. Далі – федерація і тренерський штаб. Це комплекс. А футболісти – прості люди, прості робітники. Якщо ми говоримо так, то нас викликають або не викликають.

А всі ці розмови про академіях, розвитку дітей – не треба. Це кидатися негативними моментами. Давайте зайдемо вниз, зайдемо до дітей, піднімемо теми корупції. Тоді почнемо говорити. Національна збірна – саме останнє, про що потрібно говорити в цьому контексті, – сказав Пластун.

Tribuna.com