“Прометей” на виїзді розгромив “Запоріжжя”

07-11-2019, 20:20

Запоріжжя поступився вдома Прометею в поєдинку регулярного чемпіонату Суперліги Парі-Матч – 77:103.

Господарі більшу частину ігрового часу стартової чверті діяли на рівні з одним з фаворитів сезону. Та під кінець 10-хвилинки ігрова перевага позначилася в рахунку.

Гості до великої перерви не збавляли обертів й довели перевагу до 14 очок. Гравці Прометея вдвічі влучніше били з середньої відстані та більш ніж удвічі перевершили господарів за триочковими. У Запоріжців було лише два дальніх влучання з дев’яти спроб проти 7/18 у гостей. При цьому по три влучання з-за дуги зробили Мальчевський та Лукашов, якого визнали найкращим гравцем Суперліги Парі-Матч у жовтні.

Невеликий ривок 4:0 з поновленням гри став лиш миттєвим ситуативним успіхом запоріжців. Гості і надалі впевнено переважали та контролювали перебіг боротьби.
То ж на початок заключної 10-хвилинки Прометей мав 22 очки переваги, яких новачок команди Отверченко одразу триочковим збільшив до 25-ти. Гості до останнього не зупинялися й довели кількість набраних очок за сотню.

У господарів одразу три гравці набрали по 15 очок, чотири – більше 10. У Сіммонса дабл-дабл – 15 очок та 10 підбирань. Але всього цього було надто мало, аби справитися з потужними гостями.

Запоріжжя – Прометей (Кам’янське) – 77:103 (19:24, 19:28, 17:25, 22:26)