Призетко: позиційна атака – слабке місце Динамо

07-11-2019, 12:46

Колишній гравець “Динамо” і збірної України Олександр Призетко поділився думкою про майбутній матч групового етапу Ліги Європи між командами “Копенгаген” і “Динамо” (Київ).

“Потрібно сказати, що “Копенгаген” залишив дуже приємне враження, показавши пристойний рівень гри. Ми звикли, що скандинавські клуби грають прямолінійно, але в Києві суперник продемонстрував тяжіння до європейського футболу. Підсумковий рахунок 1:1 нікого не здивував, можна вважати, це був закономірний результат зустрічі двох рівних команд.

З чим зіткнеться “Динамо” на виїзді? Важко сказати. Кияни вже відчули силу суперника. Правда, після кубкового матчу з “Шахтарем” з’явився оптимізм, оскільки матч був наближеним до поєдинків європейського стандарту. Проти “гірників” проглядався стиль, який напевно хоче бачити головний тренер Михайличенко: швидкість, флангові передачі, а головне – високий пресинг в першій зоні. Це було все на тлі “Шахтаря”, який намагався тримати м’яч під контролем, але при цьому гравці помилялися в середині поля під тиском киян, де після перехоплення вони вилітали у вільні зони, що з’являлись. У “Динамо” в кубковій грі це вийшло.

Напевно “Копенгаген” добре вивчив той поєдинок, зробить висновки і зрозуміє, за рахунок чого будують гру динамівці. Якщо не дати вільних зон киянам, то у них завжди виникають проблеми. Позиційна атака – поки це слабке місце. Якщо немає зон, простору, нікуди бігти, то “Динамо” починає “підвисати” в цьому компоненті.

Але можна відзначити, що кваліфікація футболістів у киян хороша, є глибина запасу, є виконавці, які можуть в будь-який момент матчу вийти і підсилити гру. На сьогоднішній день це дуже важливо, особливо коли потрібно підтримати високий темп.

У цій парі важко назвати когось фаворитом, тому шанси у команд рівні, в таких випадках говоримо 50 на 50. Більше схиляюся до нічийного результату. Ціна помилки велика. І якщо “Копенгаген” першим заб’є, то напевно закриється. Зламати їх організовану оборону, а ми це бачили, буде важко”.

Нагадаємо, матч “Копенгаген” – “Динамо” відбудеться в четвер, 7 листопада. Початок гри о 19:55. Після чотирьох турів у обох команд по п’ять очок, “Мальме” відстає на один бал.

UA-футбол