Суркіс: наша команда перебуває у тонусі

18-11-2019, 17:01

Президент ФК “Динамо” Київ поділився враженнями від матчу “Динамо” проти ФК “Оболонь-Бровар” (5:0).

– Ігоре Михайловичу, які враження залишив у вас сьогоднішній матч?

– Я побачив, що команда перебуває у хорошому тонусі, у тренувальному процесі. Будемо сподіватися, що ті гравці, які поїхали до збірних, теж знаходяться в хорошому тонусі. Хлопці повинні були отримати достатньо ігрового часу. Я бачу, що команда готується до чергової грі, яка відбудеться наступної неділі.

– Нарешті зіграв за першу команду Міккель Дуелунд. Як оціните його гру?

– Мені сподобалася фрагментарно його гра. Видно, що гравець класний. Нам дуже потрібен такий гравець у середині поля, який може зв’язати півзахист з атакою. Вважаю, що це дуже хороший футболіст, з яким сталося нещастя рік тому, коли він отримав травму. Його гра дає підстави говорити про те, що в найближчому майбутньому це буде бойова одиниця.

– Карлос де Пена видав сьогодні просто феєричну гру…

– Дай Бог, щоб таку ж гру він показав у найближчих офіційних матчах, особливо в Лізі Європи з “Мальме” та “Лугано”, та й у всіх матчах, що залишилися. Забивши чотири м’ячі, він показав, що тримає себе в хорошому тонусі. Це дуже важливо.

– Карлос допоміг сьогодні і Франу Солю…

– І Фран Соль забив нарешті. Такі матчі потрібні. Це була моя ініціатива – аби команда зіграла на стадіоні “Динамо”, а не на базі. Прийшли вболівальники подивитися, у якому стані знаходиться команда. І для самих гравців матч на стадіоні – це все-таки більша відповідальність, ніж грати на тому полі, на якому вони тренуються. Після гри я зайшов до роздягальні і сказав хлопцям продовжувати так само ретельно працювати, тому що невідомо, у якому стані повернуться наші гравці як з молодіжної збірної, так і з національної.

Офіційний сайт ФК “Динамо”