Вітер: після вилучення нас покарали

16-11-2019, 11:55

Наставник «Донбасу» прокоментував поразку від «Німану» (4:3 ОТ) в першому матчі Континентального кубка.

«Ми непогано почали, але дві прикрі помилки … У нас там хлопець трохи помилився двічі: десь на вилученні, десь позиційно. Це призвело до того, що був вихід 2-в-1, «Німан» його здорово реалізував. Тут таке прощати не будуть, тут майстерність. Точно також після видалення нас покарали.

Як вдалося повернутися в гру? Поговорили в роздягальні про те, що не маємо права так грати, не маємо права допускати такі помилки. Дещо змінили, так. Десь потрібно було грати агресивніше. Другий період був за нами, ну а третій період – це були нерви і боротьба характерів.

Вважаю, що дуже гідна гра, все по рахунку, а овертайм – це вже як карта лягла, можна так сказати.

Швидкий гол? Перший період ми програли тільки по рахунку. Так, коливання якесь пішло, але це було несуттєво, тому що ми знали, що ми можемо відіграватися. Ми були готові, а гра показала, що так і сталося. Але не можна, звичайно, пропускати на початку дві шайби, тим більше з таким суперником, у якого є майстерність, фізика і мобільність.

За «Бейбарис» нічого говорити не хочу – навіщо? Вони ж послухають і перебудуються (сміється). Ми вже багато знаємо, а сьогодні ще й наживо подивимося. Наступний матч буде теж дуже важким «від ножа», як і сьогодні. Тут потрібно боротися за кожне очко, за кожен гол. Це такий турнір », – сказав Вітер.

У суботу, 16 листопада, «Донбас» зіграє з казахстанським «Бейбарисом».

ХК Донбас