Ягупова: бути лідеркою збірної я завжди готова

13-11-2019, 08:28

В четвер, 14 литопада, жіноча національна збірна України з баскетболу зіграє матч першого туру кваліфікації Євробаскета-2021, в якому в Шарлеруа протистоятиме 5-й команді минулого чемпіонату Європи команді Бельгії.

«Знала, що в команді будуть нові молоді дівчата і це доволі непогано. Будемо дивитись, хто на що здатний. Розповідати дівчатам, як грати – це завдання тренера, а не моє, але я, звичайно, можу підказати. У нас ще є час, щоб усе підтягнути. Коли команда нова та молода, потрібно багато часу, щоб командну гру було видно.

Дівчата добре працюють на тренуваннях, жорстко грають у захисті , показують свій характер – це ставить команді Срджан Радулович. Мені подобається такий захист. Можливо, ми не заб’ємо багато, але ми й не дамо забити багато супернику.

Тренер потребує від нас хорошого захисту та дисципліну. Особливих цілей від нього ми не отримували, думаю, що перед грою він дасть вже більше інформації. Звичайно, було б краще зіграти одну гру проти більш слабкої команди, щоб дівчата відчули впевненість і зрозуміли, що таке європейський рівень. Наступна гра для дівчат буде вже легша.

Чи готова я бути лідеркою? Я завжди готова, але ми гратимемо, як завжди, разом», – сказала Ягупова.

ФБУ