Семеренко: змінила тактику роботи на вогневому рубежі

22-12-2019, 12:27
Біатлоністка збірної України Віта Семеренко прокоментувала 22 місце в гонці переслідування на третьому етапі Кубка світу у французькому Ансі.

– Віта, сьогодні у тебе чотири нулі, розкажи, як так вдалося проїхати цю гонку.
– Вчора ми, звичайно, трохи не вгадали з парою лиж, довелося з перших кроків вже досить сил вкладати в поштовхи і це позначилося на стрільбі. Я трошки змінила тактику роботи на рубежі, якщо порівнювати зі вчорашнім спринтом.
– Що саме ти поміняла?
– Ну, нехай це залишиться моїм маленьким секретом (сміється).
– Як тобі сьогодні біглося в порівнянні з вчорашнім днем, коли просто була злива?
– Перші три кола я відчувала себе просто прекрасно. Їхала і бачила, що відіграються секунди у суперників і піднімаюся все вище. Але ось четверте коло видалося настільки важким, що думала, що взагалі не доїду. На фініші теж було важкувато.
– Втома вже встигла накопичитися?
– Так, я сильно хочу до свого сина, до свого чоловіка, мені не вистачає їх підтримки. Я ось чесно зізнаюся, що в Естерсунді в плані емоційному я відчувала себе ідеально, в Гохфільцені розуміла, що мені важко, а тут, у Франції, розумію, що мені не вистачає цієї енергії від моїх рідних. Так що, зараз вдома буду просити, щоб вони мене заряджали по повній. Слава Богу, після Нового року ми будемо більше часу проводити разом, і найголовніша підтримка зможе бути зі мною на етапах.