23-й тур УПЛ мовою чисел та фактів

16-03-2020, 11:10

Гольовий серіал Олександра Філіппова триває в УПЛ 4 матчі — 4 голи.

• Динамо забиває 1000-й домашній гол в Чемпіонатах України.
  • Зоря перервала в Чемпіонатах дві серії в матчах з Шахтарем: програшну, яка тривала 5 ігор та пропускну, яка з 18 квітня 2015 року продовжувалася 17 ігор — 42 м’ячі.
  • Луганський клуб з 19 жовтня минулого року обходиться без нічиїх в УПЛ 13 матчів поспіль: 10 перемог та 3 поразки.
  • Пропускна виїзна серія Шахтаря триває в УПЛ 5 ігор — 7 м’ячів.
  • Завершилася безнічийна серія Динамо, яка з 3 листопада 2019 року тривала в Чемпіонаті 10 ігор: 7 перемог та 3 поразки.
  • 1-а в УПЛ вольова перемога Олександрії над Колосом (у 3-й грі).
  • Карпати завершили свій безгольовий серіал у ворота Львова, який з 22 вересня 2018 року тривав 312 хвилин.
  • Гравці Львова перервали свою безгольову серію у ворота Карпат, яка продовжувалася 279 хвилин.
  • 790-й матч Карпат в УПЛ: +254=226-310, 170-й матч Олімпіка: +44=49-77.
  • Ворскла провела 350-й гостьовий матч в Чемпіонатах: +86=84-180.
  • Маріуполь зазнав 260-ї поразки в УПЛ, в тому числі 170-ї гостьової.
  • Олександрія утримує дві клубні рекордні домашні серії: безнічийну, яка з 3 квітня 2019 року триває 17 ігор: 9 перемог і 8 поразок та гольову — 9 ігор.
  • Безнічийна клубна рекордна серія Колоса в УПЛ з 28 вересня триває 15 матчів: 5 перемог та 10 поразок.
  • Олександрія 70-й раз в Чемпіонатах зіграла внічию.
  • Закінчилася безнічийна гостьова клубна рекордна серія Десни, яка з 29 квітня 2019 року тривала 14 ігор: 8 перемог та 6 поразок.
  • Дніпро-1 збільшив дві клубні рекордні гольові серії в Чемпіонаті – загальну і домашню — до 6-ти ігор.
  • Дніпряни на своєму полі в УПЛ і далі матчі внічию не завершують — 12 ігор: 7 перемог та 5 поразок.
  • Безгольова гостьова серія Маріуполя триває в Чемпіонаті 271 хвилину.
  • Карпати стають 1-м клубом, який пропускає 600-й гостьовий гол в Чемпіонатах України.
  • Карпати не перемагають в Чемпіонаті з 20 вересня впродовж рекордних для клубу 16 матчів поспіль: =6-10.
  • Львів 30-й раз в Чемпіонатах зіграв внічию.
  • Завершилася програшна клубна рекордна виїзна серія Ворскли, яка з 14 вересня минулого року тривала 9 ігор.
  • Олімпійці завершили дві рекордні для клубу програшні серії в Чемпіонаті: загальну — зі 7-ми матчів та домашню — з 4-х.
  • 250-й матч у своїй кар’єрі проводить Олександр Караваєв (Динамо): 168 ігор — в УПЛ, 25 — в Кубку, 31 — в єврокубках, 1 — в Суперкубкку та 25 — у збірній України).
  • 100-й матч в УПЛ проводить Артем Сітало (Олександрія), 50-й — Антон Братков (Львів), Максим Імереков (Десна), Артем Кичак (Олімпік), 1-й — Олексій Сич (Карпати), Станіслав Сорокін (Колос)
  • У 4-му для себе клубі УПЛ дебютує Володимир Танчик (Карпати).
  • 15-й гол в УПЛ забиває Василь Грицук, Кирило Ковалець (обоє — Олександрія), 10-й — Дмитро Гречишкін (Олександрія), 5-й — Денис Баланюк (Олімпік), 1-й — Яковеллі (Львів, у 4-й грі), Максим Задерака (Олександрія, у 89-й грі), Станіслав Сорокін (Колос, 1-й).
  • У 2-му для себе клубі відкриває лік голів в УПЛ Олексій Хобленко (Дніпро-1), Денис Баланюк (Олімпік).
  • Гольовий серіал Олександра Філіппова (Десна) триває в УПЛ 4 матчі — 4 голи.
  • 1-й в Чемпіонатах автогол Антона Браткова (Львів, у 50-й грі).
  • 1-й гол в УПЛ пропускає Анатолій Трубін (Шахтар, на 263-й хвилині),
  • 6-й (!) раз з початку Чемпіонату нереалізований пенальті у ворота Богдана Сарнавського (Львів), який повторює всеукраїнський рекорд, що з 1994 року належав Валерію Воробйову (Кривбас).
  • 8-й раз в УПЛ Богдан Сарнавський (Львів) стає переможцем пенальтійських дуелей — після 13-го пенальті, 3-й — Артем Кичак (Олімпік, 8-й удар), 2-й — Олег Кудрик (Карпати, 3-й).
  • Василь Грицук (Олександрія) продовжує в УПЛ пробивати з «позначки» без промаху — 8-й гол, ставши при цьому автором 2100-го пенальті за всю історію Чемпіонатів України.
  • 1-й раз в Чемпіонатах не забиває пенальті Євген Назарина (Карпати. 3-й удар), Микита Татарков (Львів, 2-й), який стає автором 350-го в УПЛ промаху з «позначки» гравців команд-господарів поля.
  • 1-й раз в Чемпіонатах пробиває пенальті Едін Шехіч (Ворскла, у 17-й грі).
  • 1-й в УПЛ пенальті у ворота Антона Яшкова (Колос, у 6-й грі).
  • У 23-му турі виявилося найбільше за один тур нереалізованих пенальті поточного Чемпіонату — 3 промахи з «позначки».
  • 2-е в УПЛ вилучення Геннадій Пасіча, який стає автором рекордної в УПЛ 90-ї червоної картки гравцям Карпат.
  • Володимир Шаран біля керма різних клубів відсвяткував 60-ту перемогу в Чемпіонатах: 59 — в Олександрії та 1 — в Говерлі.
  • Динамо при Олексію Михайличенку на своєму полі 10-й раз зіграло внічию у всіх турнірах: 6 — в УПЛ та 4 — у єврокубках.
  • Повернення на тренерський місток Олімпіка Ігоря Климовського, який востаннє керував діями команди 1 вересня минулого року.
  • 1-й раз з початку Чемпіонату зафіксований рахунок 4:2.
  • Станіслав Сорокін стає автором 350-го голу поточного Чемпіонату.
  • У турі зафіксовано 3 нічиї, а раніше така ж рекордна кількість «мирових» була зафіксована лише у 14-му турі.