Беніто: Динамо точно сильніше Зеніту

24-03-2020, 22:10

Новачок “Динамо” Беніто, який взимку пробрався в київський клуб з російського “Тамбова”, порівняв чемпіонати Росії і України.

– Як ти вважаєш “Динамо” і “Шахтар” зараз сильніші російських “Зеніта”, “Спартака”, ЦСКА?

– Х-м-м-м-м-м…. Думаю так. Звісно так! Це цікаве питання, тому що я грав проти всіх цих клубів. “Зеніту” навіть забивав у виїзному матчі. Я можу тобі сказати, що “Динамо” – точно сильніше “Зеніту”.

– Добре, а якщо взяти чемпіонат окремо? У чому головна різниця, на твій погляд?

– Якщо чесно, зрозуміло, що чемпіонат Росії сильніший, через те, що там багато клубів однакового рівня. В Україні є два сильних клуби, про які всі говорять. Але вони сильніші кращих російських команд. Я пішов в “Динамо”, щоб рости тут. У Росії мене вважали молодим гравцем, який, нібито, не міг грати постійно через відсутність досвіду. Але, розумієш, футбол – це не лише досвід! Це молодість, швидкість, техніка. Ти повинен використовувати в повній мірі якості футболіста, якими він володіє. Давай подивимося на Мбаппе! Він грає постійно, забиває постійно, він вже став зіркою світового футболу. Хоча теж був недосвідчений. Але йому довіряли! Тому я в “Динамо”, сподіваюся, що тут мені довірятимуть.

sportarena.com