Левченко: “Шахтар” має пройде “Вольфсбург”

11-03-2020, 16:09

42-річний колишній півзахисник збірної України Євген Левченко поділився очікуваннями від протистояння «Шахтаря» з німецьким «Вольфсбургом» в Лізі Європи.

«Якщо чесно, я позитивно дивлюся на всі аспекти. Якщо порівнювати «Шахтар» і «Вольфсбург», шанси «гірників» на вихід виглядають краще. Але не варто скидати з рахунків гнучкість тренера «вовків» і тактичну виучку окремих гравців. «Шахтар» в плані креативу все-таки краще виглядає, за умови, що всі наші гравці будуть в оптимальній формі. Я думаю, що «Шахтар» пройде «Вольфсбург», може бути, не так легко, як це може всім здатися. Але я думаю, що саме за рахунок командних дій і злагодженої гри в завершальній стадії наші хлопці зможуть перемогти. «Шахтар» зараз виглядає добре, моментами мені їх гра дуже подобається. Сподіваюся, що в матчі з німцями вони зможуть показати таку гру протягом усіх 90 хвилин, а не уривками», — вважає Левченко.

Перший матч 1/8 фіналу Ліги Європи «Вольфсбург» — «Шахтар» відбудеться в четвер, 12-го березня, о 22:00 за київським часом.

Сьогодні Спорт