Пятов: обов’язково побачимось на футболі

24-03-2020, 22:06

Капітан «Шахтаря» Андрій Пятов – про коронавіруси, відновлення чемпіонату і тренуваннях будинку.

– Зараз перебуваю вдома в колі сім’ї, дітей. Підтримую форму: нам тренери надсилають програми. Займаюся з фітнес-гумками, петлями TRX, на велосипеді катаюся. Старша дочка і дружина складають мені компанію.

– Що думаєш з приводу пандемії коронавірусу?
– Ситуація, в яку мало хто міг повірити. Але коли вже вірус дістався до України, відчули всю серйозність. Спілкуюся з Русланом Маліновським, з тренерами збірної, які знаходяться в Італії, в епіцентрі цієї стихії. Розумію, що дійсно все дуже складно.

– Як захищається твоя сім’я?
– Стерильність, чистота, мінімальні контакти з людьми. Думаю, карантин і самоізоляція спрацюють. Ми зможемо так перемогти епідемію.

– Як позначиться зупинка чемпіонату, єврокубків на рівні українського і європейського футболу?
– Важко судити, оскільки немає точної дати поновлення змагань. Звичайно, це позначиться на всьому футболі. Дуже хочеться дограти чемпіонат і повернутися до колишнього режиму.

– Четверо дітей вдома. Як справляєшся?
– Нам не звикати! Тримаємося бадьоро. Дітей з дружиною розважаємо, як можемо. Ми давно мріяли побути разом всією сім’єю, тому раді такій можливості. У карантині теж є позитив.

– Що б хотів сказати уболівальникам в такий непростий час?
– Всі ми переживаємо, але рано чи пізно це закінчиться. Бережіть себе і близьких, не хворійте. І обов’язково побачимось на футболі!

ФК Шахтар Донецьк