Скрипник: Наші гравці дисципліновані

31-03-2020, 10:20

Головний тренер луганської «Зорі»Віктор Скрипник розповів про життя команди під час карантину, введеного через пандемію коронавірусної інфекції COVID-19.

– Чим зараз займається «Зоря»? Як настрій хлопців і готовність працювати під час карантину?
– Ми знаходимося на карантині, тренуючись виключно вдома. Наші гравці дисципліновані. Я все про них знаю. Намагаємося бути завжди в контакті через телефони і відеомесенджери з тренерським, медичним штабами і гравцями. Вони виконують індивідуальний комплекс домашніх тренувань. Хлопці не хочуть втрачати форму.

При тих складнощах в світі, які зараз є, ми повинні думати про здоров’я наших близьких і бути дисциплінованими. Ми в клубі намагаємося відповідати всім найсерйознішим стандартам.

– Як можливо зберегти в карантині функціональний стан спортсменів? Що робить для цього тренерський штаб крім індивідуальних тренувань?
– Команді були роздані індивідуальні програми. Навіть та програма, яку роздавали на час зимової відпустки, вона теж підходить. Там була і групова, і індивідуальна робота. Зараз же, якщо робити з цієї програми 50% -70%, то вийде хороший результат. І коли ми отримаємо дозвіл на відновлення тренувань, то за 2-3 тижні до старту ця програма з головою компенсує недолік роботи з м’ячем та командної роботи, і це буде не початок роботи з нуля.

– Всі ми віримо в швидкий позитивний результат цієї ситуації. Чи є у вас плани, що робити далі? Як підготувати команду?
– Безумовно, є. Ми живемо і чекаємо поліпшення цієї ситуації і команди, що можна приступати до тренувань в повному обсязі. Після цього ми із задоволенням всі плани озвучимо і приступимо до тренувань. Але поки не можемо сказати, коли це буде, і в цьому вся складність.

ФК Зоря