Гречишкін: Звичайно, всі скучили за футболом

22-05-2020, 12:14

28-річний український півзахисник «Олександрії» Дмитро Гречишкін поділився очікуваннями від відновлення чемпіонату України.

– Найголовніше, що ми повернулися до тренувань. Звичайно, всі скучили за футболом. Потихеньку набираємо форму і чекаємо офіційного рішення від УПЛ. Хочеться, щоб чемпіонат скоріше відновився.

– Якими словами Володимир Шаран зустрів команду на перших зборах?
– Всіх привітав, позначив фронт робіт. Попросив тримати себе в тонусі і дотримуватися заходів карантину, дбайливо ставитися до здоров’я.

– На чому зараз йде акцент у перших тренуваннях?
– Зараз у нас міні-збори з прицілом на відновлення чемпіонату 30 травня. Стоїть завдання підготуватися в стислі терміни і вдало стартувати в чемпіонаті. Часу дійсно мало. Намагаємося приділяти увагу і тактиці, і фізиці, підтягуємо удари по воротах, тому що довго підтримували форму без м’яча.

– Чи встигнете набрати форму до рестарту чемпіонату?
– Ми всі в однакових умовах. Перші дні, звичайно, було важкувато. Але зараз втягуємося. Повинні максимально попрацювати, щоб встигнути до першої гри набрати форму. Хочеться швидше грати, тому що матчі завжди цікавіші за тренування. Думаю, 1-2 гри, і повністю потім втягнемося.

– Які завдання ставить команда на решту чемпіонату?
– Хочеться піднятися вище того місця, яке ми зараз займаємо. Тому треба буде постаратися поліпшити показники, щоб бути вище п’ятого місця.

– Якби перша шістка грала в Києві, ви були б не в рівних умовах з суперниками?
– Важко відповісти, адже це питання більше до керівників. Але фактор свого стадіону, нехай і без уболівальників, але він теж впливає. Звичайно, добиратися до Києва, плюс проживання в іншому місті, не грали б нам на руку.

zbirna.com